Контролери для серверів

Показано всі 12 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 12 результати
Кількість портів
Швидкість передачі даних
Підбір за ціною
Виробник

Сучасні сервери – це складні високопродуктивні пристрої, призначені для виконання величезної кількості операцій в найкоротші терміни. Використання спеціалізованих контролерів забезпечує збільшення продуктивності серверів і точності їх роботи. В даному розділі інтернет магазину EServer представлені контролери для серверів, які дозволяють оптимізувати роботу з мережею і масивами сховищ даних.

Сучасні мережеві контролери – це компактні пристрої, що забезпечують серверам доступ до іншого обладнання в мережі. Наприклад, мережевий контролер Asus прискорює обробку даних, в рази збільшує продуктивність операцій вводу-виводу, підвищує ефективність роботи ЦОД в цілому. Мережний контролер HP забезпечує безперебійну роботу додатків, які використовують віртуальні сервери, сприяє зниженню вартості управління і підтримки системи. У великих центрах обробки даних, де здійснюється обробка великих баз даних, вкрай корисним буде мережевий контролер Lenovo, що підвищує продуктивність і пропускну здатність мереж – це позитивно позначається на ефективності додатків по обробці транзакцій. Як і всі якісні пристрої подібного типу, мережевий контролер Acer, що підтримує прогресивні інструменти для розвантаження процесора і забезпечує наскрізний захист даних.

При установці нового мережевого контролера в сервер може знадобитися установка драйвера цього пристрою. Наприклад, драйвер для мережевого контроллера HP можна знайти на сайті виробника контролера, або на сторонніх спеціалізованих ресурсах. Аналогічним чином шукаються і драйвери мережевого контроллера Acer, а також драйвери для контролерів інших виробників. Але в той же час, система може автоматично знайти необхідне, і в такому разі запит мережевий контролер завантажити драйвер 7 може і не знадобитися. Таким чином, якщо ви вже встановлювали мережевий контролер для Windows 7/10, то за аналогічним алгоритмом ви зможете встановити і мережний контролер для Windows Server.

Стабільна робота сховищ даних для серверів має величезне значення. Для забезпечення працездатності дискових підсистем використовується RAID контролkер для сервера. Якісний апаратний контролер забезпечує надійність зберігання даних і підвищує продуктивність сервера в цілому.

На практиці в серверах практично не використовується по одному жорсткому диску. Як правило, мінімальна кількість встановлених HDD становить дві штуки, але частіше їх набагато більше. Набір з декількох дисків працює набагато ефективніше і забезпечує більшу безпеку, якщо ці накопичувачі об’єднати в єдиний масив. Таке об’єднання здійснюється з допомогою RAID контролера, і в результаті логічна структура з кількох серверних жорстких дисків розпізнається системою як єдиний простір, в якому зберігаються дані.

Вибір RAID контролkера необхідно засновувати на особливостях кожної окремо взятої системи. Для самих простих завдань і систем з невеликими навантаженнями, низькою швидкістю, але високою відмовостійкістю, досить купити недорогий контролер без кеш-пам’яті, що дозволить створити RAID рівня 0 або 1. Якщо ж потрібно отримати максимальну віддачу від невеликої кількості дисків, слід зупинитися на більш просунутих контролерах, з допомогою яких можна створити масиви рівня 5 або 50. Для створення файлових серверів або обслуговування баз даних необхідні передові контролери з високими показниками пропускної здатності та кеш-пам’яті. У каталозі інтернет магазину EServer представлена велика кількість пристроїв даного типу, і за допомогою професійних консультантів ви зможете вибрати якісний і надійний SATA або SAS контролер під необхідні параметри системи.

В даному розділі також доступні гігабітні мережеві карти HP, Fujitsu, Dell та іншиі передовиі виробникіи. Ці пристрої розраховані на роботу з будь-якими серверними операційними системами і видами серверів. Якщо ж їх функцій виявиться недостатньо, слід встановлювати мережеві контролери, з якими значно розширюються можливості по організації обміну даними.

Контролери для серверів – часті запитання

👍 Які серверні жорсткі диски користуються найбільшим попитом?

✈ Як можна оплатити товар і які доступні варіанти доставки?

Можливий безкоштовний самовивіз з нашого магазину і з точок видачі. Більше деталей про доставку і доставку кур’єрськими службами ви знайдете тут
Передбачена оплата готівкою, приймаються безготівкові платежі (розрахунок банківською карткою або банківським переказом).