Контролери для серверів

Показано всі 12 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 12 результати
Кількість портів
Швидкість передачі даних
Підбір за ціною
Виробник

Контролери для серверів являють собою елементи обчислювальної системи, які забезпечують їй відмовостійкість, якщо трапиться збій в роботі дискового накопичувача. Крім того, такий компонент підвищує швидкодію дискової підсистеми.

Навіщо потрібен RAID контролер для сервера

контроллери для серверів

Хоча показники напрацювання на відмову у серверних жорстких дисків досить високі, вони все одно можуть виходити з ладу через вібрації, нестабільне електроживлення та температурний режим. Щоб уберегти дані, а також уникнути простоїв в роботі, як раз і знадобиться RAID система. Коштом паралельної обробки інформації, яку й забезпечує така система, підвищується швидкодія сервера. Крім того, зростає й відмовостійкість.

Види серверних контролерів

Існує три типи RAID систем:

  • програмна,
  • шинно-орієнтована апаратна,
  • автономна апаратна підсистема.

Кожен варіант ґрунтується на виконанні певного програмного коду. Однак різниця — в способі його виконання. Так, якщо код виконується в центральному процесорі — це класична програмна система. А ось якщо його виконання реалізується в спеціальному процесорі, яким оснащений RAID контролер, тоді це апаратна реалізація.

Програмні варіанти, як правило, використовують досить прості рівні RAID, а саме 0 і 1, бо їх призначення не полягає в складних обчисленнях. Втім, зустрічаються й варіанти реалізації RAID 5. На практиці це означає, що програмний варіант системи підходить більшою мірою для серверів початкового рівня — не пов’язаних з виконанням складних завдань і обробкою великих масивів даних.

Апаратний же RAID контролер — це окремий пристрій, який здатний на реалізацію повного спектра класичних рівнів (0-50). По суті, такі моделі являють собою спеціальні мережеві карти для серверів. Також нерідко вони мають ряд додаткових можливостей. Так, існують дуже потужні системи високого рівня. Вони здатні на автоматичну конфігурацію: в залежності від завдань подібні контролери можуть автоматично підбирати рівень RAID та розподіляти дані в реальному часі.

Що таке мережевий контролер, ми розповіли. Коли мова йде про сервер, розрахований на середні та високі навантаження, без такого пристрою обійтися складно.

У нас представлені мережеві контролери, випущені топовими виробниками — HP і Dell. Ці моделі одразу підтримують всі основні види масивів, що забезпечує необхідні потужності для використання в серверах.

Як вибрати мережевий контролер

Отже, якщо ви прийняли рішення встановити в сервер RAID контролер, то підбирайте модель на основі ваших потреб і навантаження, яке лягає на сервер.

Так, якщо контролер вам потрібен лише для збільшення швидкодії, беріть недорогу модель для створення масивів RAID 0 або 1. Такий же варіант прийнятний, якщо вам, навпаки, хочеться підвищити відмовостійкість, а швидкість великого значення не має.

Щоб заощадити на накопичувачах або ж вичавити все, що можна з жорстких дисків, які у вас вже є, вибирайте інший варіант. В цьому випадку підійдуть мережеві контролери з RAID 5 або 50 із середнім об’ємом кеш-пам’яті. Такі моделі підходять для створення архівів.

Для створення високопродуктивних і дуже надійних масивів даних, об’ємних сховищ для файлових серверів, потрібен топовий мережевий контролер. Такий пристрій характеризується високою швидкістю та великим об’ємом кешу.

Зверніть увагу: контролери розрізняються кількістю портів (1-2) і швидкістю (1-12 Гб / с).

Контролери для серверів – часті запитання

? Які серверні жорсткі диски користуються найбільшим попитом?

✈ Як можна оплатити товар і які доступні варіанти доставки?

Можливий безкоштовний самовивіз з нашого магазину і з точок видачі. Більше деталей про доставку і доставку кур’єрськими службами ви знайдете тут
Передбачена оплата готівкою, приймаються безготівкові платежі (розрахунок банківською карткою або банківським переказом).