Аксесуари для телефонії

Показано 1–48 з 59 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 59 результати
Тип обладнання
Підтримка PoE
Порти
Кількість SIP ліній
Колір
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

Аксесуари для IP телефонії

Аксесуари до телефонії дозволяють додати їй функціональності та, як наслідок, підвищити комфорт в робочому плані.

Компаніям знадобляться такі додаткові пристрої, як:

  • модулі розширення/консолі;
  • додаткові трубки;
  • гарнітури;
  • блоки живлення для телефонів;
  • адаптери.

аксесуари для офісної айпі телефонії

Модулі розширення

Це обладнання призначене для підключення до IP телефонів і поліпшення функціональності. Такі аксесуари для телефонії спрощують роботу невеликих кол-центрів і підприємств, де потрібно контролювати велику кількість дзвінків і управляти ними.

Більшість консолей оснащується графічними дисплеями, що забезпечує комфортну роботу з пристроєм. Як правило, живлення таких модулів здійснюється від IP телефону: купувати додатковий блок не знадобиться.

Залежно від моделі, пристрій може оснащуватися різною кількістю клавіш. Кожну з них можна запрограмувати на виконання певної функції. Так, користувач може призначити переадресацію дзвінка і вибір SIP-лінії, активувати автовідповідач. Також пристрої розрізняють за кількістю облікових записів, які можна створювати.

Додаткові телефонні трубки та гарнітури

Бездротові трубки дають можливість залишатися мобільними в процесі розмови. Вони підключаються до базових АТС і відрізняються відстанню від неї. Як правило, всі моделі оснащуються якісними динаміками, роз’ємами для підключення гарнітури та підтримують режим гучного зв’язку.

Популярністю користуються моделі, які дають можливість переміщатися на відстані 50 метрів від станції, якщо мова йде про приміщення. На відкритому ж повітрі подібні моделі дозволяють віддалятися від АТС на дистанції до трьохсот метрів. Пристрої розрізняються кількістю SIP-акаунтів, яке на нього можна призначити.

Примітка: кількість трубок, які можна підключити до АТС, залежить від моделі станції.

Гарнітури для айпі телефонії хороші тим, що залишають руки оператора кол-центру або секретаря вільними, а ще дають можливість не заважати іншим співробітникам під час розмов. Існують провідні та безпровідні моделі. Перші зазвичай підключаються за допомогою класичного 3,5 мм міні джека, другі — по блютуз або вай-фай.

Як правило, гарнітури оснащуються навушниками з заглушенням навколишніх звуків, м’якими амбушурами й оголів’ям. Останнє часто регулюється. Як результат — нічого не тисне, працювати стає комфортніше.

Більшість таких аксесуарів для IP-обладнання оснащується і мікрофонами, що регулюються. Вони часто оснащуються функціями шумозаглушення: адресат дзвінка не чує нічого, крім голосу абонента.

Блоки живлення та адаптери для IP телефону

Блок живлення являє собою спеціальний зарядний пристрій для бездротового айпі телефону, який дозволяє довго залишатися на зв’язку. Існують моделі, які сумісні з певною моделлю телефону. Але є й універсальні блоки живлення.

Що стосується таких аксесуарів до IP-обладнання, як адаптери, то вони можуть бути різних видів. Так, на ринку є аналогові моделі, які використовуються для розгортання голосового IP-зв’язку. В основному, моделі належать до однопортових адаптерів. Вони дозволяють використовувати просунуті можливості VoIP з аналоговими телефонами, включаючи автоналаштування, а також забезпечують якісну передачу голосу і безпеку дзвінків.

Також існують PoE-адаптери, які ще називають інжекторами. Вони призначені для віддаленого живлення девайсів, що підтримують технологію Power over Ethernet, через виту пару. Живлення і передача даних будуть здійснюватися одночасно. Такий інжектор знадобиться, якщо поруч з обладнанням немає звичайної розетки. Адаптер PoE для IP-телефонії також дозволяє заощадити: прокласти виту пару — простіше, швидше і дешевше, ніж силовий кабель.

Аксесуари для телефонії – часті запитання

? Які аксессуари для бізнес телефонії найбільш затребувані?

? Для чого потрібні аксесуари?

Аксесуари дозволяють розкрити нові можливості офісної телефонії, тут є все необхідне для:

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.