Кримпери RJ45

Показано всі 25 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 25 результати
Тип обладнання
Тип конектора
Можливості тестера
Підбір за ціною
Виробник

Крімпер RJ45 або RJ11/12 являє собою інструмент, призначений для опресовування витої пари відповідними конекторами.

Особливості моделей

Інструменти для обтиску витої пари бувають різних типів. Так, вони діляться на види залежно від типу конектора, з якими працюють крімпери. Також моделі відрізняються типом механізму та функціональними можливостями.

кримпери для витої пари

Види за типом конектора

В першу чергу, як згадувалося вище, вони діляться на види залежно від виду конектора для витого дроту. Так, існують крімпери, сумісні з телефонними роз’ємами типу RJ11 і RJ12, а також моделі для роботи з мережевими конекторами RJ45.

Як правило, кліщі для обтиску RJ45 оснащуються спеціальною позначкою на корпусі — 8P. Це означає, що модель призначена для восьмипозиційних з’єднувачів. Моделі ж, які сумісні з наконечниками RJ11, мають маркування 6Р — для шестипозиційних конекторів. Як правило, інструменти для роботи з телефонними роз’ємами мають більш компактні розміри.

Інструмент для обтиску rj45 або модель, сумісна з іншими роз’ємами, може працювати з класичними або ж прохідними конекторами. Моделі, призначені для роботи з наскрізними з’єднувачами відрізняються від звичайних крімперів тим, що оснащені спеціальним лезом. Воно необхідне для автоматичного обрізання зайвих жил, які стирчать з прохідного роз’єму.

Види за механізмом

Обтискні кліщі діляться на види й відповідно до типу механізму, виконання та принципу дії. Так, існує два варіанти інструменту:

  1. Ножнічна модель. Така обжимка функціонує за принципом ручного преса. Механізм спрацьовує від натискання на пару важелів. Такий варіант вважається більш поширеним, коштує дешевше, ніж пристосування другого типу. Однак при покупці інструменту з таким механізмом слід брати до уваги, що він вимагає підвищеної точності в плані підгонки деталей. Річ в тому, що при нерівномірному навантаженні такий крімпер може досить швидко зноситися.
  2. Висувний інструмент. Цей варіант коштує дорожче, ніж попередній, оскільки його механізм дозволяє одночасно закладати контакти, докладаючи однакові зусилля. Завдяки цьому навантаження завжди виходить рівномірною.

Функціональні можливості

Існують багатопозиційні інструменти. Вони оснащені гніздами, сумісними як з телефонними, так і з мережевими конекторами. Такий варіант стане в нагоді користувачам, які працюють з різними типами кабелів.

В каталозі є й багатофункціональні варіанти. З їх допомогою можна не тільки виконати опресовування кабелю, а й підготувати його до обтиску — зачистити. Такий інструмент виконує функцію стрипера. Крім того, ви можете купити інструмент для обтиску витої пари, оснащений спеціальними кусачками. З їх допомогою можна підрівняти розкручені провідники перед обтиском.

Інші особливості

В асортименті представлені моделі з комфортними ручками. Щоб інструмент не вислизав з долоні, вони оснащуються рельєфним і/або прогумованим покриттям. Також вибору надаються варіанти з функцією зворотного ходу. Вона являє собою механізм-тріскачку, який підвищує зручність використання.

Всі інструменти для обтиску витого кабелю відрізняються ергономічністю та високою якістю збірки. Всі елементи кожного крімпера симетричні один до одного, деталі підігнані точно.

Як працювати з крімпером?

Всі моделі, незалежно від типу роз’ємів, з якими вони працюють, функціонують однаково. Користуватися інструментом для опресування кабелю неважко. Для цього необхідно спочатку підготувати дріт — зачистити його, прибрати нитку, яка пов’язує провідники між собою, розкрутити їх. Далі слід розкласти провідники відповідно до певної колірної схеми, прямої або перехресної, і підрівняти їх. Потім необхідно вставити в конектор кінець витого кабелю. А далі потрібно вставити конектор у відповідний отвір на крімпері та затиснути ручки інструменту. Якщо чується клацання, це означає, що кабель обтиснено.

Використовувати крімпер для обтиску rj 45, призначений для наскрізних наконечників, нітрохи не складніше. Все робиться так само. Єдина різниця — це те, що провідники повинні пройти крізь конектор. А при обтисканні інструмент автоматично обріже зайве.

Після опресовування рекомендується перевірити якість з’єднання, скориставшись тестером для витої пари.

Вибрати якісний інструмент для обтиску витого кабелю можна в нашому інтернет-магазині. Все крімпери, представлені на сайті, характеризуються довговічністю, надійністю й ергономічністю, комфортом в застосуванні. У нас представлені моделі, сумісні з усіма популярними конекторами для витої пари. Є моделі для телефонних і мережевих конекторів, а також багатопозиційні варіанти. Також вибору користувачів надаються варіанти з храповим механізмом, кусачками та лезами.

Якщо потрібна допомога з вибором оптимального інструменту для обтиску, звертайтеся. Наші консультанти допоможуть вам підібрати варіант, який підійде для вирішення ваших завдань.

Кримпери для витої пари – часті запитання

? Як можна замовити монтаж СКМ?

Тут Ви можете залишити заявку на монтаж СКМ!

? Що можна купити разом з крімпером для обтиску витої пари?