МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабель оптичний підвісний самонесучий

За популярністю
товарів
Скинути всіТип кабелю:Підвісний товарів

Для монтажу оптоволокна на опорах, стовпах потрібен спеціальний підвісний оптичний кабель. Він оснащений спеціальним силовим елементом, що посилює стійкість до механічних навантажень. Оптичний підвісний кабель — це модель для вуличного прокладання. Він оснащений щільною оболонкою із поліетилену, яка добре захищає його від ультрафіолету, опадів, механічних пошкоджень.

Особливості підвісного волоконно-оптичного кабелю

Виробники випускають моделі з товстим волокном — багатомодові, і з тонким — одномодові. Останні користуються більшою популярністю через більшу дистанцію, на яку вони здатні передавати сигнал. Так, кабель ВОЛЗ типу Single Mode містить тонке волокно з діаметром 9 мкм, через яке проходить 1 мода випромінювання. При цьому відстань, на яку передається сигнал, може перевищувати десятки кілометрів. А ось варіант Multimode, навпаки, має товсте, до 62,5 мкм, волокно, здатне пропустити одразу кілька мод світла. Однак і відстань передачі сигналу ледве сягає кілометра.

Крім того, вибору надається підвісний оптичний кабель з волокном типу simplex або duplex. У першому випадку кабель здатний передавати сигнал лише в один напрямок, оскільки містить лише 1 волокно. А у другому — передача сигналу у різні напрямки здійснюється одночасно. Такі кабелі містять 2 волокна.

Зазначимо, що можна купити волоконно-оптичний кабель з великою кількістю волокон. Так, в асортименті представлені моделі на 1-72 волокна. Багатоволоконні кабелі підійдуть для розведення на кількох абонентів одразу.

Купити самонесний оптичний кабель для зовнішнього монтажу на стовпах та опорах можна в інтернет-магазині EServer. Тут представлені моделі найпопулярніших виробників. Кабелі мають різні характеристики, що дозволяє підібрати оптимальний товар під вимоги конкретної ВОЛЗ.