МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Силове обладнання

Що таке силове електрообладнання і де воно використовується?

Силове електрообладнання є комплексом з електропристроїв і систем, призначення яких ґрунтується на передачі, розподілі, перетворенні та управлінні електроенергією в електроенергетичних типах систем. Його цільове призначення полягає в тому, щоб забезпечувати різних споживачів електричною енергією. Серед останніх великі електростанції промислові підприємства, а також різновиди домашніх електроприладів.

Категорія виробів "силове обладнання" охоплює такі електротехнічні пристрої, як автоматичний вимикач та аксесуари до нього, рубильник (вимикач-роз'єднувач), запобіжник плавкий, запобіжник-вимикач роз'єднувач, пакетний (кулачковий) перемикач, силовий роз'єм та інші компоненти. Всі вони використовуються в різних галузях, що вимагають ведення надійного і безпечного управління електричною енергією.

Найчастіше силове обладнання використовується в галузях електроенергетики, промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, в домашніх умовах, в інформаційних технологіях і серверних центрах. Загалом, можна сказати, що воно актуальне там, де потрібне використання електроенергії. Так, силове обладнання - важливий компонент в електроенергетичних системах і електроприладах, функціями якого є забезпечення їхнього безпечного, ефективного і надійного функціонування.

Купити силове електрообладнання в Києві та Україні

Купити силове електрообладнання всіх найбільш затребуваних нині видів можна в українського інтернет-магазину EServer, який спеціалізується на продажу сертифікованого мережевого електрообладнання.

Тут з різновидів силового електрообладнання представлені силові автоматичні вимикачі та аксесуари до них, кулачкові перемикачі, плавкі запобіжники, силові роз'єми, рубильники і запобіжники-вимикачі роз'єднувачі. Кожен з цих товарів, у свою чергу, також представлений різними конструктивними варіаціями.