МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Серверні стійки Rackmount

За популярністю
товарів
Стійка 45U, подвійна, чорна
Стійка 45U, подвійна, чорна 256_256.jpg
В наявності
9540 грн

Комунікаційні стійки серії Rackmount – це високотехнологічні пристрої, призначені для установки телекомунікаційного та серверного обладнання з великою вагою. В дану серію увійшли якісні надійні серверні стійки, з допомогою яких монтуються складні структуровані кабельні системи з високою щільністю. Міцна конструкція цих стійок, a простота і функціональність у поєднанні з приємними цінами дозволяють зарахувати їх до кращих пропозицій в даному сегменті.

 
Купити Серверні стійки Rackmount - фото
 

Особливості стійок Rackmount

Надзвичайно важливим моментом є можливість використовувати безліч додаткових аксесуарів, що значно розширює перелік можливостей стійок серії Rackmount. Кожна телекомунікаційна стійка Rackmount має прекрасно продуману конструкцію, в якій передбачені різні приємні моменти. Наприклад, великий інструментарій, що дозволяє компактно і ергономічно розподіляти в них кабелі та інші пристрої.

Всі комутаційні стійки об’єднує одна загальна характеристика – їх конструктив. У сфері серверного обладнання найбільш поширеним є стандарт ширини внутрішнього простору 19 дюймів. Він збігається з розміром більшої частини обладнання, яке розміщується в стійках. 19 дюймів – це відстань між вертикальними рейками, на які встановлюються пристрої за допомогою монтажних отворів.

Габарити моделей

Якщо ширина внутрішнього простору у всіх телекомунікаційних стійках Rackmount ідентична, то по глибині вони відрізняються. У цій серії доступні комутаційні стійки з глибиною 400 і 750 міліметрів. На якій стійці зупинити вибір при покупці?

Корисна глибина повинна вираховуватися за формулою “реальні габарити обладнання + 10-15 сантиметрів”.
Додатковий простір буде повністю виправдано, коли виникне необхідність в підключенні роз’ємів і прокладання кабелів.

Серверні стійки Rackmount мають два показники висоти:

  • Перший – це зовнішня висота корпусу, вимірювана в сантиметрах або міліметрах.
  • Другий – це внутрішня висота робочого простору, для вимірювання якої застосовуються спеціальні одиниці, що отримали назву – юніти. Один юніт дорівнює 44,45 мм, і на вертикальних напрямних 1U відповідає кожному третьому монтажному отвору.
 

Телекомунікаційні стійки Rackmount, доступні в даному розділі магазину, представлені в декількох варіантах по висоті – від 16U до 49U. Саме внутрішня висота стійки є однією з найважливіших її характеристик, оскільки вона дає зрозуміти, яка кількість обладнання може комфортно вмістити конструкція. І якщо на момент покупки вже є уявлення про майбутню завантаженість серверної стійки, не завадить вибрати варіант з невеликим запасом – адже ймовірність розширення мережі ніхто не скасовує!

Особливості конструкції

Комунікаційна стійка серії Rackmount виготовляється з міцної листової сталі товщиною 1,5 міліметра. Міцний метал – не єдине, що забезпечує надійність конструкцій. Навіть висока стійка 19″ 42U демонструє бездоганну жорсткість і стійкість з максимальними навантаженнями. Цьому сприяє відмінно продумані профілі вертикальних рейок, виконані у формі букви U. Це не тільки робить стійки більш міцними, але дозволяє прокладати кабелі безпосередньо в рейках, які в цьому випадку функціонують в якості кабельних каналів. Верхня частина конструкції укріплена сталевою полицею, що надає додаткову міцність стійкам, але і дозволяє розміщувати на ній додаткові пристрої і предмети. У нижній частині рекова дворамна стійка має додатковий жорсткий профіль, прикріплений до основи і призначений збільшити несучу здатність конструкції і надати їй підвищену стійкість.

Як правило, 19″ Rack стійка комплектується зручними ніжками на різьбі, які дозволяють регулювати її положення та забезпечити рівновагу на будь-якому покритті. Якщо принципово важлива мобільність стійки в якості опції можна придбати коліщатка. Крім того, доступна можливість встановити і інші корисні аксесуари-вертикальні організатори кабелю, полиці, ящики для документів і багато іншого.