Серверні стійки Rackmount

Показано всі 10 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 10 результати
Висота, U
Глибина, мм
Конструкція
Тип стійки
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Комунікаційні стійки серії Rackmount – це високотехнологічні пристрої, призначені для установки телекомунікаційного та серверного обладнання з великою вагою. В дану серію увійшли якісні надійні серверні стійки, з допомогою яких монтуються складні структуровані кабельні системи з високою щільністю. Міцна конструкція цих стійок, a простота і функціональність у поєднанні з приємними цінами дозволяють зарахувати їх до кращих пропозицій в даному сегменті.

Серверні стійки Rackmount

Особливості стійок Rackmount

Надзвичайно важливим моментом є можливість використовувати безліч додаткових аксесуарів, що значно розширює перелік можливостей стійок серії Rackmount. Кожна телекомунікаційна стійка Rackmount має прекрасно продуману конструкцію, в якій передбачені різні приємні моменти. Наприклад, великий інструментарій, що дозволяє компактно і ергономічно розподіляти в них кабелі та інші пристрої.

Всі комутаційні стійки об’єднує одна загальна характеристика – їх конструктив. У сфері серверного обладнання найбільш поширеним є стандарт ширини внутрішнього простору 19 дюймів. Він збігається з розміром більшої частини обладнання, яке розміщується в стійках. 19 дюймів – це відстань між вертикальними рейками, на які встановлюються пристрої за допомогою монтажних отворів.

Габарити моделей

Якщо ширина внутрішнього простору у всіх телекомунікаційних стійках Rackmount ідентична, то по глибині вони відрізняються. У цій серії доступні комутаційні стійки з глибиною 400 і 750 міліметрів. На якій стійці зупинити вибір при покупці? Корисна глибина повинна вираховуватися за формулою “реальні габарити обладнання + 10-15 сантиметрів”. Додатковий простір буде повністю виправдано, коли виникне необхідність в підключенні роз’ємів і прокладання кабелів.

Серверні стійки Rackmount мають два показники висоти:

  • Перший – це зовнішня висота корпусу, вимірювана в сантиметрах або міліметрах.
  • Другий – це внутрішня висота робочого простору, для вимірювання якої застосовуються спеціальні одиниці, що отримали назву – юніти. Один юніт дорівнює 44,45 мм, і на вертикальних напрямних 1U відповідає кожному третьому монтажному отвору.

Телекомунікаційні стійки Rackmount, доступні в даному розділі магазину, представлені в декількох варіантах по висоті – від 16U до 49U. Саме внутрішня висота стійки є однією з найважливіших її характеристик, оскільки вона дає зрозуміти, яка кількість обладнання може комфортно вмістити конструкція. І якщо на момент покупки вже є уявлення про майбутню завантаженість серверної стійки, не завадить вибрати варіант з невеликим запасом – адже ймовірність розширення мережі ніхто не скасовує!

Особливості конструкції

Комунікаційна стійка серії Rackmount виготовляється з міцної листової сталі товщиною 1,5 міліметра. Міцний метал – не єдине, що забезпечує надійність конструкцій. Навіть висока стійка 19″ 42U демонструє бездоганну жорсткість і стійкість з максимальними навантаженнями. Цьому сприяє відмінно продумані профілі вертикальних рейок, виконані у формі букви U. Це не тільки робить стійки більш міцними, але дозволяє прокладати кабелі безпосередньо в рейках, які в цьому випадку функціонують в якості кабельних каналів. Верхня частина конструкції укріплена сталевою полицею, що надає додаткову міцність стійкам, але і дозволяє розміщувати на ній додаткові пристрої і предмети. У нижній частині рекова дворамна стійка має додатковий жорсткий профіль, прикріплений до основи і призначений збільшити несучу здатність конструкції і надати їй підвищену стійкість.

Як правило, 19″ Rack стійка комплектується зручними ніжками на різьбі, які дозволяють регулювати її положення та забезпечити рівновагу на будь-якому покритті. Якщо принципово важлива мобільність стійки в якості опції можна придбати коліщатка. Крім того, доступна можливість встановити і інші корисні аксесуари-вертикальні організатори кабелю, полиці, ящики для документів і багато іншого.