ДБЖ Line-interactive

Показано 1–48 з 249 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 249 результати
Тип обладнання
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Підбір за ціною
Виробник

Джерело безперебійного живлення являє собою пристрій, який забезпечує безперебійне постачання електричною енергією для обладнання особливої важливості. У побуті до такого обладнання належать персональні комп’ютери і локальні комп’ютерні мережі, для яких відключення електроенергії, або скачки напруги можуть обернутися фатальними наслідками. В цілому ж, у сфері інформаційних технологій всі пристрої, що забезпечують зберігання і передачу даних (в першу чергу, комп’ютери і сервери), рекомендується зберегти і купити ДБЖ. Пристрій даного типу неформально також називають “бесперебійник” або “упс” (від англійської абревіатури UPS – Uninterruptible Power Supply).

Джерела безперебійного живлення Київ працюють за одним загальним алгоритмом. При відключенні електричної енергії вони продовжують підживлювати підключені до них пристрої. Це дає час на збереження результатів роботи на комп’ютері і коректне завершення його роботи. Один з параметрів, що впливають на ДБЖ ціни, це час, протягом якого джерело безперебійного живлення може підтримувати роботу обладнання. Відповідно, чим довше тримає заряд бесперебойник, тим ціна його буде вище.

Однак перш ніж купити джерело безперебійного живлення, необхідно ознайомитися з різновидами цих пристроїв, їх особливостями та призначенням. Тільки в цьому випадку фраза покупця “Куплю бесперебійник” не буде ставити в глухий кут ні його самого, ні продавця.

Дані пристрої діляться на три великі групи:
1Перша група – це резервні UPS (так звані, off-line бесперебойники). Це найпростіший ДБЖ для комп’ютера, в якому реалізовані базові функції. Коли в мережі пропадає або знижується напруга, резервний безперебійник відразу перемикається в режим живлення від батареї. У цьому режимі він може пропрацювати від 5 до 15 хвилин, і цього буде достатньо для збереження документів і коректного завершення роботи. В мережах, які відрізняються частими перепадами напруги, такий ДБЖ швидко вичерпає ресурс батареї. До переваг офф-лайн джерел безперебійного живлення належить їх простота, низька ціна, високий ККД. У числі недоліків – малий час роботи в автономному режимі. Цей бесперебійник для комп’ютера або недорогих домашніх і офісних периферійних пристроїв.

Якщо вам необхідно купити безперебійник більш високого рівня, зверніть увагу на інтерактивний (line-interactive) ДБЖ, їх також називають ДБЖ Smart UPS. Основна відмінність пристроїв даного типу від резервних UPS – це інтегрований стабілізатор напруги. Він автоматично регулює вхідну напругу при скачках в мережі. Режим живлення від батареї активується тільки при відсутності напруги. Така специфіка роботи дозволяє оптимізувати використання батареї і більш ефективно використовувати її ресурс. Лінійно-інтерактивні бесперебійники в автономному режимі здатні пропрацювати до 20 хвилин, на їх роботу не впливають скачки напруги, з їх допомогою досягається більш високий рівень захисту обладнання. До недоліків ДБЖ даного типу можна віднести хіба що їх більш високу вартість в порівнянні з off-line UPS. Як приклад такого бесперебойников можна привести популярну модель ДБЖ APC Smart UPS 750VA LCD або Eaton 5E 850VA.

Найбільш технологічними є джерела безперебійного живлення подвійного перетворення (on-line UPS). Принцип роботи онлайнових ДБЖ полягає в перетворенні вхідної змінної напруги в постійне і трансформації його в змінну. На відміну від інших видів пристроїв, джерело безперебійного живлення on-line при зникненні електроживлення миттєво перемикається в режим батареї, забезпечуючи стабільну роботу підключеного обладнання. Постійна готовність до перепадів в мережі дозволяє використовувати мережевий ДБЖ on-line для підтримки потужної техніки – серверів і локальних мереж. Недоліки онлайнових ДБЖ – це їх висока ціна, тепловиділення, низький ККД. Яскравим представником ДБЖ даного типу є ДБЖ APC Back-UPS 9130 Eaton, купити який ви можете в інтернет-магазині EServer.

Якщо ви вирішили ДБЖ купити Київ, зверніть увагу також на потужність пристрою. Щоб зрозуміти, яка необхідна потужність безперебійника, потрібно знати сумарну потужність техніки. Одиницею вимірювання потужності ДБЖ служать вольт-ампери (ВА), А техніки – вати (Вт). Перевести ВА в Вт досить просто: помножте сумарну потужність техніки в ВА на 0,6-0,7 і додайте запасні 20%. Наприклад, сучасному ПК з монітором потрібно безперебійник потужністю 400-700 ВА, робочої станції-800-1000 ВА, серверу-від 1000 ВА.

Якщо вас цікавлять нестандартні джерела безперебійного живлення, інтернет магазин EServer пропонує вашій увазі ДБЖ з зовнішнім акумулятором. Зовнішні батареї для ДБЖ забезпечують тривалу роботу безперебійника з оперативною заміною акумулятора при його зносі.