Лінійно-інтерактивні ДБЖ (Line-interactive)

Показано 1–48 з 300 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 300 результати
Тип обладнання
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Підбір за ціною
Виробник

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS) являє собою пристрій, який забезпечує техніці електроживлення протягом невеликого відрізка часу. Стане в нагоді line-interactive ДБЖ, якщо відключили електрику, напруга впала або в інших подібних випадках. За допомогою безперебійника вийде безпечно вимкнути всі девайси.

Line-interactive ДБЖ: основні особливості та принцип роботи

line-interaktive

Коли лінійний інтерактивний ДБЖ працює у звичайному режимі, тобто не витрачає резерви, він в той самий час заряджає свої акумулятори. Якщо електрика зникла, девайс відразу ж зможе забезпечити пристроям резервне живлення.

Джерело безперебійного живлення line interactive оснащується вбудованим стабілізатором. Внаслідок цього ДБЖ здатне не тільки на забезпечення автономності пристроям, але й вміє регулювати незначні перепади напруги в мережі. Це робить його слушним варіантом для використання з комп’ютерами. Завдяки стабілізатору, якщо показники напруги виходять за межі безпечних значень, вони нормалізуються. Це забезпечує техніці, підключеної до line-interactive ДБЖ, стабільну роботу. Крім того, якщо електрична енергія подається безперервно, безперебійник може досить довго працювати, не задіюючи свою батарею/батареї. Внаслідок такої особливості акумулятори, які використовуються з подібними ДБЖ, характеризуються досить довгим терміном служби.

Варто відзначити, що лінійно-інтерактивні ДБЖ можуть видавати як чисту, так і модифіковану синусоїду. Другий варіант ДБЖ дешевше, бо в нього вбудовані більш прості інвертори. Для ПК, наприклад, вибирають УПС саме з апроксимованою формою вихідного сигналу.

Основні параметри вибору UPS

Відразу скажемо, що перераховані тут характеристики можна брати до уваги не тільки в разі, якщо ви вибираєте лінійний інтерактивний ДБЖ, а й безперебійники інших типів.

Лінійно інтерактивний безперебійник надійно захищає техніку від різних збоїв, які викликають високочастотні шуми, різкі відключення, а також імпульсні перешкоди та стрибки напруги. Для покупки оптимальної моделі ДБЖ зверніть увагу на:

  1. Кількість розеток, якими оснащене ДБЖ. Впливає на кількість пристроїв, яке можна підключити до line interactive UPS.
  2. Мережеві можливості ДБЖ. Особливо важливий параметр для пристроїв, які працюватимуть безперервно, наприклад серверів, а також різних систем автоматизації. Є безперебійники, в які виробники інтегрують спеціальні засоби, призначені для зв’язку з комп’ютером або ж впровадження в систему управління.
  3. Номінальну потужність ДБЖ. При виборі треба враховувати, скільки потужності споживає все обладнання, яке ви будете підключати до line-interactive безперебійника. Вважати треба все. Якщо ви берете ДБЖ для комп’ютера, враховуйте й потужність периферійних пристроїв. Закласти запас теж не завадить.
  4. Автономність. Тут потрібно враховувати ємність акумулятора ДБЖ. Чим вище показник, тим довше безперебійник зможе забезпечувати техніку резервним живленням. На щастя, вибирати тут просто: виробники нерідко вказують не тільки кількість ампер на годину, а ще й кількість хвилин, на якій line-interactive безперебійник зможе пропрацювати при максимальній потужності. Так, існують моделі ДБЖ, які можуть забезпечити девайсам автономність протягом 3-8 хвилин, а то й довше.
  5. Довговічність акумулятора ДБЖ. Тут багато що залежить від типу АКБ. Якщо в лінійно інтерактивний безперебійник вбудована свинцево-кислотна батарея, то слід пам’ятати, що її не можна розряджати повністю. А якщо стоїть гелева АКБ, то буде потрібно точно дотримуватися необхідних параметрів заряду.

Примітка: можна продовжити термін, протягом якого line-interactive ДБЖ забезпечує пристрої резервним електроживленням. Робиться це шляхом підключення до нього додаткової батареї. Це дозволить підсумувати ємність декількох акумуляторів безперебійника.

Напруга ДБЖ

Щоб купити слушний line-interactive ДБЖ, враховуйте два наступних діапазонів, а саме діапазон:

  1. Вхідної напруги — показує допустимі для батареї безперебійника значення, але саме в режимі очікування. Якщо ж показники не потрапляють в цей діапазон, то ДБЖ відразу ж переключається на роботу від акумулятора.
  2. Вихідної напруги тут мова йде про форму сигналу, яку ДБЖ видає. Як ми вже згадували, комп’ютерові підійде line-interactive ДБЖ з синусоїдою апроксимованого типу, а більш чутливої техніці потрібен безперебійник з правильним вихідним сигналом.

Примітка: якщо ДБЖ недостатньо напруги від одного акумулятора, можна поставити кілька батарей і підсумовувати показники. Однак важливо пам’ятати, що складати можна або тільки напругу, або тільки ємність, а не все разом.

Лінійно інтерактивні безперебійники (UPS) – часті запитання

? Не впевнені, що знаєте, як розрахувати час роботи безперебійника?

Наша стаття допоможе Вам розібратися з цим питанням.

✈ Як можна оплатити та отримати товар?

Оплатити покупки можна банківською картою, готівкою та банківським переказом. Забрати замовлення можна самовивозом або оформивши доставку. Більше інформації про доставку та доставку кур’єрськими службами тут