МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Серверні корпуси 2U

За популярністю
товарів

Серверний корпус 2U – це металева конструкція, що призначена для зберігання серверного обладнання в офісах, на виробничих підприємствах іта інших типах приміщень. Купити серверний корпус висотою 2 юніта – значить забезпечити високотехнологічне обладнання надійним захистом від зовнішніх впливів, заощадити робочий простір і сприяти максимально ефективній роботі системи.

 
Купити Серверні корпуси 2U - фото

Конфігурації 2U корпусів:

Корпус серверний 2U являє собою ряд пристроїв, виконаних в традиційному для мережевого обладнання конструктиві 19 дюймів. Висота їх становить 2 юніта, що відповідає вимогам більшості мереж середнього розміру. Одноюнітові корпуси мають висоту 1,75 дюйма (що відповідає 44,45 мм) – це мінімальний розмір для комфортного розміщення всіх компонентів сучасного продуктивного сервера. Таким чином, корпус 19 дюймів 2U надає можливість конфігурувати потужний сервер, що задовільняє актуальні потреби структурованих кабельних мереж. При виборі, важливо враховувати глибину корпусу. Глибина, мм:
  • 300
  • 495
  • 525
  • 565
  • 680
 

Двоюнітові серверні корпуси можна придбати в декількох варіантах - кінцевий вибір моделі повинен грунтуватися на технічних вимогах майбутньої системи. Рівень сервера і його конфігурація є визначальним фактором при виборі корпусу.

Корпус 2U Mini:

Якщо організація потребує встановлення сервера початкового рівня, оптимальним варіантом стане корпус серверний 2U Mini. Дана конструкція дозволяє встановлювати материнські плати типу Micro-ATX. Передбачена можливість установки двох жорстких дисків і 1-4 PCI-плат малої висоти. У корпусі встановлено два кулери діаметром 80 мм, які забезпечують надійне охолодження всіх внутрішніх компонентів сервера. Один з вентиляторів в окремому порядку забезпечує охолодження вінчестерів. Всі роз'єми розташовуються на передній панелі. Це дозволяє розміщувати його в антивандальних шафах з незнімними бічними панелями.

Особливості конструкції дозволяють встановити в будь-яку відкриту 19-ти дюймову стійку корпус 2u Mini, в підлогові і настінні антивандальні шафи. Однак важливо врахувати, що на жорстке кріплення і телескопічні напрямні його встановити не вдасться.

Корпус 2U LC:

Корпус 2U LC дозволяє розміщувати сервери початкового і середнього рівня на базі материнських плат Micro-ATX і Full-ATX. У конструкції передбачено місце під чотири вінчестери, котрі будуть охолоджуватися двома кулерами. Якщо задіяти ще один кошик для жорстких дисків і один додатковий вентилятор, то кількість жорстких дисків і PCI-плат малої висоти в корпусі можна збільшити до шести. Для надійного розміщення конструкції в рекових стійках або шафах потрібно жорстке кріплення і телескопічні направляючі.

Корпус 2U UNI:

Якщо вас цікавить більш універсальний серверний корпус, покупка моделі 2U UNI стане оптимальним варіантом. Розрахований на роботу з материнськими платами форм-фактора Micro-ATX і Full-ATX, він забезпечує широку сумісність з продукцією більшості провідних виробників, включаючи Intel, Supermicro, Tyan. Встановлюваний в даний корпус сервер 2U може мати чотири вінчестери, охолоджувані двома вентиляторами. Конструкція дозволяє створювати продуктивні системи на базі одно - та двоядерних процесорів AMD та Intel, а також встановити оптичний привід 5,25" для роботи з DVD-дисками. Корпус 19 2U UNI може бути укомплектований лицьовою панеллю з замком для додаткового захисту обладнання.

Корпус 2U S:

Для серверів початкового або середнього рівня також ідеально підійде серверний корпус 2U S. він підтримує роботу з материнськими платами форм-фактора Micro-ATX, Extended-ATX і Full-ATX. У базовій комплектації передбачена можливість встановлення шести жорстких дисків, охолодження яких забезпечуватимуть чотири кулери. Дана конструкція дозволяє створювати системи на базі одного блоку живлення і двох процесорів. Серверний корпус 2U, купити котрий ви можете безпосередньо в даному розділі, оптимально підходить для установки будь-якого типу процесорів AMD Opteron. Для установки корпусу в шафу необхідно використовувати жорсткі кріплення або телескопічні напрямні. Зверніть Вашу увагу на корпуси 2U виробництва EServer. Ми гарантуємо Вам якість, адже самі їх виробляємо!

Як сплатити та забрати товар?

Оплачувати покупки можна готівкою і безготівково: банківською картою та переказом.

Купити серверні корпуси 2U можна у наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 331-07-53, (067) 324-83-53
  • м. Дніпро, пр. Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81

Також можна забрати товар із точки видачі, оформити доставку кур'єром.

Серверні корпуси 2U: часті запитання

✔️ Як вибрати корпус для сервера?