Точки доступу Wi-Fi

Показано 1–48 з 70 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 70 результати
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi
Підтримка PoE
Кількість портів
Підбір за ціною
Виробник

Бездротова точка доступу являє собою пристрій, призначений для створення нових бездротових мереж, а також забезпечення доступу до існуючих мереж. Точка доступу Wi-Fi має радіус дії в межах 200-250 метрів. Оптимальна якість передачі сигналу досягається за умови відсутності значних перешкод, у ролі яких можуть виступити бетонні перекриття, великі металоконструкції та інші споруди, здатні заважати поширенню радіохвиль.

Сучасна Wi Fi точка доступу може відповідати одному зі стандартів WiFi, і цей параметр може частково розповісти про можливості пристрою. Зокрема, знаючи, в якому стандарті працює точка доступу WiFi, можна робити висновок про швидкість передачі даних, яку вона підтримує, а також про робочий діапазон частот. Основна маса пристроїв, представлених на ринку, відповідає стандарту WiFi 802.11 n. Бездротові мережі, побудовані за цим стандартом, забезпечують максимальну швидкість передачі даних до 600 Мбіт в секунду. Актуальність і висока популярність даного стандарту пов’язана з тим, що з ним сумісно переважна більшість персональних комп’ютерів, ноутбуків і інших пристроїв. Популярні раніше технології 802.11 а, 802.11 b, 802.11 g характеризувалися підвищеною чутливістю до різних перешкод між передавачем і приймаючим пристроєм, а також вельми скромним радіусом дії. Точка доступу вай фай 802.11 n забезпечує високу стійкість сигналу до перешкод і збільшеною відстанню між користувачами.

Найвищі показники за параметрами передачі даних показують бездротові мережі стандарту 802.11 ac. Точки доступу 802.11 ac здатні досягати швидкості більше 6 Гбіт/с, працюють у більш стабільному режимі, а також споживають менше електроенергії. Але в домашніх умовах такі параметри передачі даних просто невиправдані, так само як і в невеликих офісних мережах. Стандарт 802.11 ac актуальний для високотехнологічних систем з підвищеними вимогами до швидкості передачі даних. Бездротова точка доступу 802.11 ac на сьогоднішній день не є масовим продуктом, оскільки відповідні тарифи серед провайдерів все ще є рідкістю.

Серед технічних характеристик будь-якої бездротової точки доступу можна побачити параметри потужності передавача і коефіцієнт підсилення антени. Ці показники дозволяють зробити попередні висновки про якість прийому і передачі сигналу. Потужність передавача – це рівень інтенсивності сигналу, що виходить від точки доступу. Чим вище цей показник, тим стабільніше і далі поширюється сигнал навколо пристрою. Якщо точка доступу вай фай буде використовуватися в домашніх умовах, досить буде потужності в межах 18 Дбм.

З допомогою коефіцієнта посилення антени описується ступінь інтенсивності сигналу в різних напрямках. Точка доступу з більш високим коефіцієнтом спрямованості поширює сигнал на більш широкий простір, що сприяє його розсіюванню і меншому коефіцієнту підсилення.

Далеко не завжди при покупці точок доступу належну увагу приділяють захисту своїх даних. Тим часом, навіть самі функціональні пристрої можуть стати жертвами хакерів і зловмисників. А це, в свою чергу, загрожує найбільш плачевними наслідками для пристрою. Тому точка доступу, купити яку ви плануєте, повинна мати відповідний рівень захисту і тип шифрування даних. Наприклад, якщо точка доступу до інтернет мережі відповідає стандарту захисту WPA2, то її можна сміливо використовувати в роботі, не побоюючись за безпеку інформації та обладнання.

Вибираючи точку доступу, варто також звернути увагу на додаткові можливості пристрою, які можуть зробити експлуатацію пристрою більш комфортною. Так, надзвичайно корисна підтримка функції PoE, що дозволяє живити електроенергією пристрої, підключені за допомогою кабелю вита пара. Вбудований принт-сервер відкриває доступ до підключеного сервера для будь-якого користувача локальної мережі, а функція FTP-сервера перетворює точку доступу в своєрідний апарат для зберігання даних.

Wi-Fi точки доступу – часті запитання

👆 Чим відрізняється точка доступу від роутера?

В даній статті детально описана різниця між маршрутизатором та точкою доступу.

👌 Що необхідно придбати до точки доступу?

Відмінним рішенням буде патч-корд потрібної довжини

💰 Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.