МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розетки та вимикачі

За популярністю
товарів

Електрофурнітура для дому: розетки та вимикачі

Електричні розетки і вимикачі сьогодні відносяться до незамінних і необхідних елементів електросистеми приміщень будь-якого роду і призначення. Вони - важлива складова початкового етапу облаштування квартир і приватних будинків, різноманітних виробництв і підприємств, приміщень під торговельну та розважальну діяльність. Крім того, така електрофурнітура, як розетки і вимикачі, також стала елементом, що забезпечує не тільки електропостачання, а й додає інтер'єру функціональності, ергономічності та відповідності бажаному стилю.

Сучасні розетки і вимикачі, як окремий вид продукції, представлені в настільки широкому розмаїтті, що можуть забезпечити безліч експлуатаційних вимог, відповідність стандартам безпеки, а також будь-якому дизайнерському рішенню.

У цьому тексті ми розглянемо різноманітність розеток і вимикачів як функціональних елементів, а також їхню цінову політику і правила вибору.

Ціни на розетки і вимикачі

Сучасний ринок електрофурнітури пропонує купити розетки від безлічі закордонних і вітчизняних виробників, у різноманітних варіаціях моделей, конструкцій і колірних рішень. Відповідно ціни на ті чи інші розетки варіюватимуться залежно від кількох чинників:

 1. Який матеріал її виготовлення: розетки із пластику коштують менше, ніж її аналоги, виготовлені з кераміки або металу.
 2. Виробника. Те, якою є країна виробництва розетки, зумовлює безліч чинників, що впливають на її вартість, зокрема й необхідність імпорту товару та кількість посередників.
 3. Класу розеток і вимикачів: чи належить обрана модель до преміум- або економ-сегменту, стандартна це електрична розетка або з дизайнерської лінійки.
 4. Види розеток і вимикачів: більш інноваційні моделі коштують дорожче.
 5. Призначення розетки: склади, громадські приміщення, офіси, виробництва вимагають особливої надійності від розеток і вимикачів. Тому варіанти з вологозахистом, стійкі до УФ променів і міцні коштуватимуть вище.

Проте знайти розетки і вимикачі за прийнятною для вас ціною, які, до того ж, відповідатимуть вищевказаним вимогам, дає змогу їхній великий асортимент.

Де купити розетки і вимикачі в Києві?

Сучасні розетки і вимикачі можна придбати в Києві в безлічі місць, але найпоширенішими можна вважати торговельні центри, спеціалізовані магазини та онлайн-магазини. Але саме останні нині користуються особливою популярністю, оскільки дають змогу вибрати і придбати будь-які вподобані розетки та вимикачі, не покидаючи будинок.

Одним з таких профільних магазинів є EServer, що продає безліч товарів з категорії мережевого обладнання. Крім того, такий інтернет-магазин, як EServer, зручний тим, що вартість розеток і вимикачів зазвичай у ньому запропонована нижчою, ніж на ринку і в звичайному магазині. До того ж така платформа дає змогу купити розетки, попередньо ознайомившись з усіма особливостями обраної моделі та зробивши замовлення зі зручною доставкою.

Розетки електричні

Розетки - це штепсельне електрообладнання, що складається з низки обов'язкових елементів: контактів, на які надходить електрострум, корпусу з отворами для вилок і супорта, на який кріпляться контакти і сам корпус. Електрична розетка є одним із найбільш затребуваних видів виробів. Її цільове призначення - забезпечити зручність під'єднання електричних приладів до стаціонарної мережі, сприяти їхній безперебійній та безпечній роботі.

Останніми роками український і світовий ринки рясніють великою кількістю такої продукції, як розетки, моделі яких відрізняються зовні та за внутрішньою "начинкою". Сьогодні окрему популярність здобули і спеціальні блоки, на панелі яких розміщені звичайна розетка електрична і вимикач. Такі блоки зручні у своїй установці, адже вона не потребує застосування додаткової проводки.

Купити розетки можна в одинарному або подвійному варіанті, із заземленням і без, з кришкою, з таймером, з підсвічуванням, а також з одним зі ступенів захисту: ІР20, ІР54, ІР55 тощо.

Види електричних розеток

Побутові розетки бувають таких видів:

 • Вбудованими, коли колодка з контактами розташовується в стіну, а корпус - в одній площині зі стіною.
 • Накладні розетки кріпляться до стінки, а їхній корпус прикриває роз'єми з контактами.
 • Заземлені розетки оснащені додатковим контактом, підключеним до заземлювальної магістралі.
 • Подвійні моделі мають відразу 2 гнізда для входу вилок.
 • Прохідні розетки - це "посередники" електроланцюгів, що монтуються при розведенні проводів без коробки.
 • Варіанти виробу з кришкою - незамінні в приміщеннях з високою ймовірністю потрапляння пилу і вологи (наприклад, ванна кімната, вулиця тощо).

Крім вищевказаних варіантів, купити розетки можна і спеціально телевізійні, комунікаційні (телефонні та для ПК), а також USB-розетки.

Як правильно вибрати розетку?

Підбираючи електрофурнітуру, на перший план варто висувати такі показники:

 • Якість і надійність корпусної панелі розетки;
 • Якість і справність внутрішніх керамічних і металевих складових;
 • Надійність фіксації контактів розетки;
 • Наявність маркування і позначок знака якості від заводу-виробника;
 • Точність підібраних деталей;
 • Виробництво маркою, що зарекомендувала себе, з хорошою репутацією і відгуками.

Крім таких конструктивних особливостей розетки, віддавати перевагу варто виробам, обраним на підставі наступних рекомендацій:

 1. Ретельно прорахуйте кількість необхідних вимикачів і розеток і визначитеся з бажаним видом останніх.
 2. Врахуйте який показник номінального струму, що пропускається розеткою протягом тривалого часу.
 3. Уважно поставтеся до ступеня захисту розетки, оскільки недостатня захищеність може стати причиною її поломки або перегорання приєднаного до неї приладу. Так, приміщення з підвищеною вологістю вимагають встановлення розетки з показником не менше IP 44.
 4. Врахуйте місце майбутнього застосування приладу, адже розетки зовнішнього розміщення набагато простіше встановити, але їх варто монтувати лише в місцях з малою ймовірністю зачіпання користувачем або виривання фурнітури необережним рухом. У місцях частого і близького руху біля розеток варто все ж віддати перевагу прихованим варіантам виробу.
 5. З огляду на потенційне підвищене навантаження, такій потужній техніці як, наприклад, електроплита, для тривалого підключення не підійдуть стандартні розетки. Слід встановити особливі силові аналоги, розраховані під силу струму в 24-40А.

Купити електричні розетки в інтернет магазині EServer

Вибрати якісні розетки і вимикачі та купити їх за прийнятною ціною допоможе сайт інтернет-магазину EServer. Тут представлена сертифікована електрофурнітура від більш ніж 10 провідних світових виробників.

Знайти моделі цього виду виробу можна в категорії "розетки і вимикачі". EServer також дозволяє в окремому порядку придбати рамки 1-6 місцеві, панелі, коробки, прокладки, клавіші та механізми для розеток. У цьому онлайн-магазині також доступний фільтр підбору товару за ціною, виробником, серією, типом виробу, комплектацією, кольором та іншими параметрами, що робить цей процес простішим, зручнішим і швидшим.

Також магазин EServer цінує довіру і час своїх замовників, тому організував зручні методи оплати і доставки по Україні, а весь представлений товар відповідає високій європейській якості і надійності, що підтверджують відповідні сертифікати на товар.

Вимикачі

Суто з технічного боку, вимикачі є видом електричних приладів, створеним для з'єднання і роз'єднання будь-якого ланцюга контактної мережі. Переважно побутовий вимикач використовується як вмикач і вимикач освітлювальних приладів, але може застосовуватися і з метою включення кондиціонерів, витяжки та іншого виду побутових пристроїв. Крім повсякденного застосування вимикачі незамінні і у виробничих приміщеннях, і в безлічі інших сфер. Так, залежно від цілей і умов застосування, вони відрізняються типовим навантаженням і оптимізовані на варіативні параметри електроструму.

Те, якої моделі вимикачі світла, зумовлює їхній клас пило- та вологозахищеності, спосіб монтажу, тип фіксації проводів у клеми тощо.

Вимикач може бути прохідного типу, коли за допомогою двох різних вимикачів користувач керує одним джерелом світла. Крім подібного зручного рішення, сьогодні виробники готові запропонувати вимикачі різноманітні за своєю конструкцією, функціональністю і способом використання.

Види вимикачів світла

Сучасний ринок електрофурнітури представляє вимикачі в широкому розмаїтті асортименту. Так, типи вимикачів варіюються за способом монтажу й існують у двох варіантах: накладні та вбудовувані.

За способом управління вимикачі виробляються в декількох варіаціях:

 • Кнопкові, вони ж клавішні - вимикачі світла з однією, двома або трьома клавішами. Це найпоширеніший різновид, який використовується і в житлових приміщеннях, і в промислових. Такі вимикачі гранично прості та звичні у використанні.
 • Сенсорні. Такі вимикачі теж працюють від натискання (тапа), але за принципом екрана смартфона - спрацювання від легкого тиску на зовнішню панель.
 • Вимикачі з віддаленим управлінням, крім вмонтованої панелі, мають пульт дистанційного контролю, який розширює можливості регулювання і тривалості ввімкнення. Деякі моделі такого виробу можуть управлятися зі смартфона.
 • Димований вимикач працює зі світлодіодними освітлювальними приладами і дає змогу плавно регулювати рівень яскравості освітлення, змінюючи світлову подачу.
 • Акустичний вимикач світла реагує на хлопок або голосову команду і дає змогу налаштувати реагування обладнання на звук заданої висоти.
 • Імпульсні вимикачі засновані на принципі роботи дверного дзвінка: електрична мережа спрацьовує рівно стільки часу, скільки на кнопку подається зусилля/тиск. Без застосування останніх вимикачі перебувають у звичайному роз'єднаному стані. Такий варіант зручний і кращий у місцях, які не потребують організації тривалої подачі напруги, а досить короткочасного спрацьовування.
 • Поворотні вимикачі світла мають у своїй конструкції спеціальний механізм, що замикається. Його контакт замикається від натискання на клавішу, а під час її відпускання, клавіша повертається у своє початкове положення, тим самим розмикаючи контакт. При підключенні такого роду вимикачі відмінно поєднуються з реле часу.
 • Мотузковий/ланцюговий вимикач управляється шляхом мотузки або ланцюжка для ввімкнення і вимкнення освітлювального приладу. Зазвичай мотузкові вимикачі використовують у місцях, де потрібен надійний спосіб керування електрикою, наприклад у ванних кімнатах, туалетах і підвалах.

Виходячи з вищеописаних різновидів, можна зробити висновок, що ринок виробників пропонує достатньо варіантів подібної електрофурнітури, тому підібрати вимикачі з ефективним і найбільш ергономічним для вас механізмом роботи сьогодні не становитиме особливих складнощів.

Як правильно вибрати вимикачі?

Щоб допомогти вам визначитися з тим, як і які вимикачі все ж таки вибрати під ваше цільове призначення, рекомендуємо ознайомитися з деякими порадами, які можуть стати вирішальними факторами в процесі підбору цього виду виробів.

 1. Купуючи вимикач стандартного кнопкового типу, варто визначитися з тим, скільки клавіш буде зручніше вибрати для встановлення. Наприклад, у ванну кімнату і туалет зручно встановлювати подвійні розетки і вимикачі, що заощадить кошти і місце.
 2. За своїм типом вимикачі часто підбирають на підставі їхньої відповідності з характеристиками світильника, яким їм належить керувати.
 3. До уваги варто взяти і місце майбутнього розміщення виробу, оскільки воно визначає простоту доступу до нього і те, якого розміру і способу монтажу буде вимикач.
 4. З огляду на те, що вимикачі стануть невід'ємним елементом інтер'єру, вони повинні відповідати стильовому рішенню приміщення і мати зручну і справну функціональність. Нинішній асортимент вибору моделей кольорових розеток і вимикачів з різним дизайном, з легкістю дасть змогу це зробити.
 5. Для людей зі світлочутливістю, тих, у кого є бажання задавати світло різної яскравості, або тих, хто бажає заощадити електрику, чудово підійдуть димерні вимикачі. Вони дорожчі за звичні кнопкові аналоги, але їхня можливість регулювання сили освітлення того варта.
 6. Розетки та вимикачі, безумовно, мають бути надійними та безпечними у використанні, оскільки активно щодня використовуються. Так, вироби низької якості можуть призвести до виникнення небезпечних ситуацій. Саме тому варто один раз придбати розетки і вимикачі в корпусі з металу, кераміки або інших стійких матеріалів.

Крім таких рекомендацій вибирати вимикач слід ґрунтуючись і на інших факторах:

 • якості та надійності поверхні панелі;
 • точності підгонки деталей;
 • якості та матеріалах внутрішніх керамічних і металевих компонентів;
 • надійності кріплення контактів (віддавати перевагу вимикачу з латунними і срібними контактами);
 • якості та сертифікованості товару (чи перевірений і надійний його виробник).

Купити вимикач світла в інтернет магазині EServer

Постачальник мережевого обладнання EServer у своєму каталозі пропонує найкращі вимикачі, які готові надати різні лідери-виробники електрофурнітури. Пряма співпраця з виробниками дає змогу магазину реалізовувати лише сертифіковані розетки і вимикачі та надавати на них гарантію від бренду.

Купити вимикачі хорошої якості і найбільш зручного варіанту для ваших цілей допоможуть професійні менеджери-консультанти інтернет-магазину EServer. Звернутися за консультацією і безпосередньо з приводу оформлення замовлення можна до менеджерів магазину за вказаними на сайті телефонами.

Онлайн-магазин EServer також зручний тим, що пропонує вимикачі у величезному виборі моделей, а крім того, й окремі їхні комплектуючі, як-от блоки та механізми вимикачів, а також автоматичний вимикач (у модульному та одинарному варіанті) і вимикачі диференціального струму.

Забрати сформоване замовлення можна самостійно з магазинів у місті Дніпро і Київ, або ж, оформивши кур'єрську чи поштову доставку за бажаною адресою. При цьому EServer здійснює доставку по Києву безкоштовно при придбанні товару на суму від 1500 гривень.