МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Подовжувачі та мережеві фільтри

За популярністю
товарів

Подовжувачі та колодки

Подовжувачі та мережеві фільтри використовуються всюди. Їх купують для приватного застосування, замовляють до офісів та салонів краси. Такі вироби забезпечують зручне підключення техніки та побутових приладів. Моделі виготовляються із пластику, який не підтримує горіння. До того ж у подовжувача ізольовані дроти та всі з'єднання всередині. Готові подовжувачі є модель на кілька розеток, оснащену кабелем. Також можна придбати варіант без шнура — колодку.

Де придбати подовжувач?

Подовжувачі та колодки можна придбати у нашому інтернет-магазині EServer. У каталозі представлені варіанти різних типів, які відрізняються кількістю розеток та технічними характеристиками.

Види подовжувачів та їх характеристики

Електрична колодка поділяється на види в залежності від:

  • Кількості гнізд. Від цього показника залежить, скільки пристроїв можна підключити. Вибору надаються моделі щонайменше з парою розеток, але є й варіанти для одночасного підключення більшої кількості пристроїв.
  • Наявність заземлення. Що вибрати залежить від параметрів електричної мережі. Зазначимо, що вибір моделі із заземленням або без нього залежить ще й від того, чи контакти заземлені у штепсельних вилок пристроїв.
  • Наявність кнопки. Колодка для подовжувача може оснащуватися кнопкою, за допомогою якої можна швидко відключити всі підключені пристрої від електроживлення.
  • Сумісність з вилкою. Залежно від типу вилок виділяють моделі для CEE 7/16 або CEE 7/17 та інші.
  • Наявність кабелю для підключення до електромережі. Як ми вже згадували, бувають моделі з дротом і без нього. Довжина шнура може відрізнятись. Як правило, для офісу та будинку використовують варіанти з кабелем на 2-3 метри. Однак є моделі, у яких шнур довший.
Примітка: деякі подовжувачі можна монтувати на стіну.

Щоб купити подовжувач, варто звертати увагу на ступінь захисту від пилу та вологи. Варіанти типу IP22 підійдуть для використання у сухих, непильних приміщеннях. Для приміщень з підвищеною вологістю, а також підсобок та інших кімнат, де буває багато пилу, рекомендується вибирати модель класу не нижче за IP44. Для вулиці та складних експлуатаційних умов варто придбати варіант із захистом IP67.

Матеріал виготовлення — ще один важливий критерій. Для побутових потреб, як ми вже писали на початку, колодки виготовляють із якісного пластику, стійкого до невеликих механічних пошкоджень. До того ж цей пластик має властивість самозагасання.

Однак на виробничому об'єкті, в майстерні, тобто для складних умов експлуатації, можна вибрати міцнішу модель — подовжувач з колодкою з каучуку. Такі «переноски» стійкі до вологи та механічних пошкоджень, а також температурних перепадів. Крім того, вони оснащуються кришками, що виконують функцію заглушок. Вони захищають струмопровідні елементи від пилу, вологи, бруду та олій.

Також при виборі слід звернути увагу до максимального навантаження. Від цього залежить, прилади якої потужності можна підключити до подовжувача та в якій кількості.

У плані потужності виділяють такі типи подовжувачів:

  • малопотужні — витримують максимум 1 кВт;
  • середньопотужні — можна підключати навантаження від 1 до 2 кВт;
  • високопотужні — до 3,5 кВт, або навіть вище.
Примітка: моделі для високих навантажень застосовуються зі специфічною апаратурою. Вони знадобляться для бойлерів, зварювальних апаратів та генераторів.

Замовляйте якісні подовжувачі та колодки з доставкою по Україні в EServer. Якщо потрібна допомога з вибором відповідної моделі, звертайтеся до наших менеджерів: вони підберуть варіанти, орієнтуючись на ваші завдання та умови експлуатації.