МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

ОЗП Samsung

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Samsung товарів

Оперативна пам'ять Самсунг - вершина продуктивності

Не секрет, що цифрова та комп'ютерна техніка компанії Samsung є однією з найбільш затребуваних у світі. Рівно так само це стосується ОЗП Samsung, які вважають одними з найкращих у своїй категорії товарів. Така репутація закріпилася за ними через властиві їм показники високої якості та продуктивності.

Крім цього, не можна не відзначити кілька інших чинників, завдяки яким оперативка Самсунг стала таким популярним вибором серед споживачів з різних сфер діяльності:

  • Надійність конструкції та процесу роботи. Бренд Samsung відомий тим, що використовує високоякісні елементи у створенні ОЗП і здійснює суворий контроль якості своєї продукції. Також кожен товар до масового випуску на ринок продажів проходить через ретельне тестування. Все це є гарантом високої надійності виробів і їхньої довговічної справної служби.
  • Високорівнева продуктивність. Оперативна пам'ять Samsung забезпечує передачу даних на високій швидкості і, що важливо, з низькою затримкою, тому з нею комп'ютерним системам забезпечена швидка і плавна робота.
  • Впровадження інновацій. В ОЗП Samsung, як і товари інших сегментів, компанією постійно впроваджуються нові передові технологічні розробки, завдяки чому вони впевнено займають передові позиції в галузі устаткування для ПК.
  • Широка варіативність асортименту. Модуль пам'яті Samsung компанією запропоновано в досить широкому розмаїтті вибору. Останній ґрунтується на врахуванні різних потреб і бюджету потенційних покупців. Так, ОЗП Samsung представлені починаючи зі стандартних оперативних запам'ятовуючих пристроїв пам'яті та закінчуючи високопродуктивними модулями пам'яті для завзятих геймерів і професійних користувачів з безлічі творчих сфер, які вимогливі до показників і якості оперативки.

Зважаючи на ці фактори, оперативна пам'ять Samsung посіла одну з лідируючих позицій на ринку і в своєму класі вважається вершиною продуктивності.

Купити оперативну пам'ять Samsung у Києві та Україні

Купити оперативку Самсунг онлайн можна на сайті одного зі спеціалізованих українських інтернет-магазинів - EServer. Доступна вона в чотирьох актуальних нині типах пам'яті: DDR2, DDR3, DDR4 і DDR5. На вибір ми надаємо ОЗП Samsung з чотирма обсягами пам'яті - 4, 8, 16 і 32 гігабайти. Купити ОЗП Samsung в EServer такі можна спираючись на такі показники, як частота пам'яті, таймінги і напруга живлення. 

Зазначимо, що всі реалізовані нами оперативні запам'ятовуючі пристрої від цього та інших брендів пройшли обов'язкову сертифікацію. Ба більше, купівля оперативки у нас супроводжується отриманням офіційної гарантії від 12 до 120 місяців, залежно від модифікації.

Придбана у нас оперативна пам'ять Samsung може бути оплачена і доставлена в будь-яку точку України одним з декількох представлених на сайті методів.