Комутатор D-Link DGS-1210-10 8x1GE, 2xSFP Smart III

Код товару: 45557

2 831грн. б/г: 2831грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1210-10 Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

DGS-1210 — 8 портовий гігабітний комутатор Web-Smart наступного покоління з підтримкою технології D-Link Green. Комутатор підтримує розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі.
Модель DGS-1210-10 оснащена пасивною системою охолодження, яка забезпечує безшумну роботу і дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою.
Економія енергії
Використовуючи технологію D-Link Green, комутатор здатний економити енергію без шкоди для продуктивності та функціональних можливостей пристроїв. Комутатор визначає статус з’єднання на кожному порту і забезпечує автоматичний перехід неактивних портів в сплячий режим.
Просте управління і функції 2 рівня
Комутатор підтримує повний набір функцій рівня 2, включаючи:
IGMP Snooping,
Port Mirroring,
Spanning Tree,
Link Aggregation Control Protocol (LACP).

Функція управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої та надійної передачі даних.
Завдяки тому, що модель підтримує швидкість на кожному з портів до 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплекса, комутатор забезпечує високу продуктивність, необхідну для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних.
Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому її виявлено. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості витої пари, а також типу несправності кабелю.
QoS, управління смугою пропускання
Комутатор є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження.
Технологія Auto Surveillance VLAN об’єднує дані та передачу відеоспостереження через один комутатор Web Smart, скорочуючи вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі та управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі.
Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати «голосовий» трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, вона забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку.
Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів. На додаток, функція управління смугою пропускання дозволяє адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечення максимального пріоритету.
Мережева безпека
D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів.
Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.
Списки управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі, фільтруючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес.
Запобігання атак ARP Spoofing захищає від атак в мережі Ethernet, які можуть викликати зміну трафіку або його затримку шляхом відправки помилкових ARP-повідомлень.
DHCP Server Screening забороняє доступ DHCP-серверам, що не є авторизованими.
Зручне управління
Утиліта D-Link Network Assistant дозволяє адміністраторам дистанційно керувати мережею на рівні портів. Вона підтримує функції автоматичного виявлення і відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2.
ПЗ забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі. Це дозволяє виконати налаштування та базову установку знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля та оновлення програмного забезпечення.
Комутатор також підтримує:
програму D-View 6.0 — дозволяє управляти найбільш важливими параметрами, такими як працездатність, надійність, гнучкість та безпека;
інтерфейс командного рядка (CLI) через Telnet.
Легка інтеграція в мережу
Пристрої оснащені мідними портами Gigabit Ethernet, що забезпечують підключення по кабелю категорії 5 на основі витої пари.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

10 Гбіт/с

Кількість портів

8

Кріплення в стійку

Немає

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up