Шнур оптичний з’єднувальний (патч корд) SC-SC з кабелю FTTH (сталь) 100м

Код товару: 64035
New

337грн. б/г: 337грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: FTTH-SC/UPC-SC/UPC-100 Категорія: Виробник: EServer™

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Зовнішній з’єднувальний патч-корд зовнішній – відрізок оптичного волокна (в буферному покритті FTTH), армований роз’ємами з 2-х сторін, застосовується для комутації волокон лінійного кабелю і підключення обладнання. Оптичний патч-корд може бути різної довжини і з будь-якими комбінаціями оптичних роз’ємів.

  • Тип конекторів: SC/UPC
  • Внесені втрати коннектора, дБ: ≤0,3
  • Зворотне відображення, дБ: ≤-50
  • Тип кабелю: FTTH
  • Розмір кабелю, мм: 3.0×2.0
  • Тип волокна: 9/125 (G657A1)
  • Колір оболонки: Чорний
  • Розміри кабелю, мм: 3.0(± 0.1) * 2.0(± 0.1)
  • Вага кабелю, кг/км: Близько 7.5
  • Мінімальний радіус вигину, мм: 15
  • Загасання в кабелі, дБ/км: ≤0.4 при 1310 нм, ≤0.3 при 1550 нм
  • Максимальний натяг, Н: 80
  • Діапазон робочих температур,°C: -20 ~ +60

Характеристики

Довжина, м

25

Тип конектора

SC-SC

Тип волокна

Singlemode

Тип полірування

UPC

Спосіб прокладки

Зовнішній

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up