Комутатор TP-LINK TL-SF1005P 5xFE / 4xPoE 56W, Некерований, Настільний

Код товару: 43567

1 075грн. б/г: 1075грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: TL-SF1005P Категорія: Виробник: TP-LINK Network

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

TP-LINK TL-SF1005P — 5-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор, який не потребує налаштування.
4 з 5 портів RJ-45 з автоматичним визначенням (з 1 по 4) підтримують технологію PoE (живлення по Ethernet кабелю). Вони можуть автоматично визначати й подавати живлення пристроям, що підтримує функцію PoE. У цьому випадку дані та електроенергія передаються по одному кабелю, що дозволяє вам встановлювати мережеві пристрої навіть в тих місцях, де відсутній доступ до розетки або лініях електропередач.
Захист від перевантажень
Виріб підтримує функцію призначення пріоритетності, яка дозволяє захистити систему від перевантажень. Якщо потужність всіх споживачів перевищить максимально допустиму — 58 Вт, пріоритети будуть розподілені по PoE-портам таким чином, що порт з найменшим пріоритетом не отримуватиме живлення.
Пріоритети розподіляються наступним чином: порт 1> порт 2> порт 3> порт 4. Це забезпечить стабільну роботу системи. Як приклад розглянемо ситуацію, коли до 1, 2 і 4 порту підключені пристрої потужністю 15.4 Вт (максимальна потужність на кожному порту — 15.4 Вт), які споживають разом 46.2 Вт. Якщо тепер включити ще один пристрій на 12 Вт в порт 3, то вихідна потужність перерозподілиться наступним чином: пристрої, підключені до портів 1 і 2, будуть використовувати по 15.4 Вт потужності, пристрій, підключений до 3-го порта — 12 Вт, а на порт 4 живлення подаватися не буде.
Простий у використанні
TL-SF1005P простий в установці та легкий в експлуатації. Завдяки настільному дизайну, високої продуктивності і якості роботи такий комутатор — краще рішення для розширення вашої домашньої або офісної мережі.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

5

Кріплення в стійку

Немає