Комутатор TP-LINK TL-SL1218P

Код товару: 72601

4 199грн. б/г: 4199грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: TL-SL1218P Категорія: Виробник: TP-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 60 міс.

Опис

TP-Link TL-SL1218P – 18-портовий комутатор з 16 PoE + портами 10/100 Мбіт/с і 2 гігабітними портами; Plug and Play, дальність PoE для відеоспостереження – до 250 м

16 портів PoE + c бюджетом 150 Вт для виконання безлічі завдань

Завдяки відповідності стандарту PoE + 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 150 Вт для 16 портів PoE + відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, створення відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SL1218P повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп’ютерами, принтерами і не тільки.

Відстань передачі до 250 м ідеально підійде для IP-спостереження

Завдяки режиму розширення дальність передачі PoE досягає 250 м – ідеально для розміщення IP-камер на великій території.

Створено для відеоспостереження

Режим пріоритету та ізоляції забезпечують плавність і безпеку відеоспостереження.

Гарантована якість відео:Якість виконання важливих завдань, таких як відеоспостереження за ключовими бізнес-об’єктами, гарантується завдяки можливості призначення високого пріоритету портів 1-8 в режимі пріоритету, який включається одним натисненням.

Поділ трафіку для портів 1-16 одним натисканням:Режим ізоляції, що включається одним натисненням, без усиль розділяє трафік портів 1-16 з метою запобігання перехоплення і втручань, дозволяючи комутатору забезпечити захист від широкомовних штормів, а також поліпшити передачу даних і безпеку мережі LAN.

Паливний моніторинг відео в HD

2 гігабітних порти RJ45 і 1 гігабітний комбо SFP-слот забезпечать плавність відеопотоку навіть при одночасній роботі 16 HD IP-камер.

Розумний розподіл живлення

При перевищенні загальної потужності 150 Вт розумний розподіл живлення відключить живлення портів з низьким пріоритетом, щоб забезпечити живлення портів з високим пріоритетом і захистити пристрій від перевантаження. Також є автоматичне виявлення і подача необхідного живлення на PoE-пристрої з захистом від пошкоджень обладнання з PoE і без PoE.

Широкий діапазон робочих температур і хороший розподіл тепла

Міцний металевий корпус і продумана конструкція для хорошого розподілу тепла забезпечать стабільну роботу в різних температурних умовах (0 … + 50 ° C).

Для різних сценаріїв

TL-SL1218P повністю сумісний з пристроями PoE (IP-камерами, IP-телефонами, точками доступу і так далі) і з пристроями без PoE (комп’ютерами, принтерами та IPTV).

Характеристики

Тип комутатора

Некерований, РoE комутатор

Додатково

Підтримка PoE, Кріплення в стійку, Наявність SFP портів

Порти

100 Мбіт/с, 1 Гбіт/c

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

1

Кількість PoE портів

16

Додаткові характеристики

Інтерфейс• 16 портів RJ45 PoE + 10/100 Мбіт/с
• 1 порт RJ45 10/100/1000 Мбіт/с
• 1 гігабітний комбо RJ45/SFP-слот
Середовище передачі даних• 10BASE-T: неекранована вита пара категорій 3, 4, 5 (макс. 100 м)
• EIA/TIA-568 100 Ом екранована вита пара (макс. 100 м)
• 100BASE-TX: неекранована вита пара категорій 5, 5e (макс. 100 м)
• EIA/TIA-568 100 Ом екранована вита пара (макс. 100 м)
• 1000BASE-T: неекранована вита пара категорій 5, 5e, 6 або вище (макс. 100 м)
• EIA/TIA-568 100 Ом екранована вита пара (макс. 100 м)
• 1000BASE -X MMF, SMF
Вентилятори2 вентилятора
Фізичний роз'єм замкаТак
Джерело живлення100-240 В змінного струму, 50/60 Гц
Порти PoE + (RJ45)• Стандарти: 802.3at/802.3af
• Порти PoE: 1-16
• Бюджет PoE: 150 Вт
Розміри (Ш × Д × В)440 × 180 × 44 мм
Максимальне енергоспоживання• 12,71 Вт (220 В/50 Гц, без підключених питомих пристроїв )
• 172,8 Вт (220 В/50 Гц, з підключеними питомими пристроями 150 Вт)
Максимальне тепловиділення• 43,34 БТЕ/год (без підключених питомих пристроїв)
• 589,25 БТЕ/год (з підключеними питомими пристроями 150 Вт)
Продуктивність
Комутаційна здатність7,2 Гбіт/с
Швидкість передачі пакетів5,36 млн пакетів в секунду
Таблиця МАС-адрес8K
Кадри Jumbo10 КБ
Характеристики програмного забезпечення
Додаткові функції• Сумісність з питомими пристроями стандарту IEEE 802.3at/af
• Режим розширення (передача даних і подача живлення по PoE на відстань до 250 м)
• Режим пріоритету
• Режим ізоляції
• Автовизначення і запам'ятовування, а також автовидалення старих MAC-адрес
• Управління потоком IEEE802.3x
Спосіб передачіЗберігання та передача (Store-And-Forward)
Інше
СертифікаціяCE, FCC, RoHS
Комплект поставки• TL-SL1218P
• Кабель живлення
• Керівництво з налаштування
• Два кріплення для монтажу в стійку
Параметри навколишнього середовища• Робоча температура: 0 ... +50 ℃
• Температура зберігання: -40 ... + 70 ℃
• Вологість повітря при експлуатації: 10-90% без утворення конденсату
• Вологість повітря при зберіганні: 5-90% без утворення конденсату