Атенюатор singlemode SC-SC 20dB

Код товару: 57552

238грн. б/г: 238грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: S-SCS20(SO) Категорія: Виробник: Sofetek

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - 80грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Одномодовий оптичний атенюатор з конекторами SC-SC призначений для зниження потужності сигналу без спотворень його форми. Модель характеризується загасанням в 20 Дб. Корпус пристрою виконаний з міцного, стійкого до зносу і зовнішніх впливів металу.

Характеристики

Тип атенюатора

SC

Тип волокна

SM (Singlemode)

Загасання, Дб

20

Точность затухания

± 10%

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up