Жорсткі диски Western Digital

Показано 1–48 з 53 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 53 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Галузь застосування
Тип накопичувача
Швидкість шпинделя
Підбір за ціною
Виробник

Western Didgital — американська компанія, що спеціалізується на виробництві пристроїв для зберігання даних, включаючи жорсткі диски. Придбати жорсткий диск WD можна для різних завдань. Компанія має спеціалізовані пристрої для різного призначення — від домашніх та ігрових ПК до потужних серверів та сховищ даних. Також під брендом випускаються накопичувачі, які призначені для робочих станцій та систем відеоспостереження.

Як правило, для робочих станцій використовують моделі серії BLACK. Вони характеризуються швидким SATA III інтерфейсом, випускаються у форм-факторі 3,5 дюйма. Шпиндель моделей обертається зі швидкістю 7200 об/хв, на вибір надаються моделі об\'ємом 0,5-4 Тб.

Моделі серій Ultrastar та Gold — це пристрої, призначені для використання на серверах. Інтерфейси підключення та швидкість шпинделя у цих вінчестерів, представлених у каталозі, такі ж, як у попередньої серії. Вони характеризуються високою продуктивністю та стійкістю до навантажень. Вибір моделей за обсягом ширший — від 1 до 18 Тб.

Що стосується HDD, призначених для систем зберігання даних, ці моделі представлені серією RED. Такі накопичувачі підтримують дискові масиви, які підходять для персональних хмарних пристроїв. В асортименті можна вибрати варіанти ємністю від 1 до 14 терабайтів.

Також в інтернет-магазині EServer можна купити HDD Western Digital, створені для інтелектуальних систем цілодобового відеоспостереження. Це моделі серії Purple об\'ємом від 1 до 12 терабайтів. У каталозі представлені варіанти для відеоспостереження, зі швидкістю шпинделя як 5400 об/хв, так і більш швидкі варіанти — 7200 об/хв.

Замовити вінчестери від американського виробника можна у нашому каталозі з доставкою по Україні.