Комутатор D-Link DGS-1510-20 16x1G, 2xSFP, 2xSFP + 10G, SmartPro

Код товару: 45502

7 777грн. б/г: 7777грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1510-20 Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Серія DGS-1510 включає в себе комутатори SmartPro з портами 10G і є ідеальним рішенням для розгортання мереж підприємств малого та середнього бізнесу (SME/SMB). Серія DGS-1510 забезпечує надійне з’єднання і дозволяє легко масштабувати існуючу мережу. Комутатори цієї серії оснащені 16, 24 або 48 портами 10/100/1000 Мбіт/с, а також 2 або 4 портами 10G SFP +, використовуваними для стекування або uplink-з’єднання.

Комутатори з підтримкою Рое ідеально підходять для корпоративних клієнтів, в мережах яких використовуються VoIP-сервіси, бездротові точки доступу і мережеві відеокамери. Комутатор DGS-1510-28P з 24 портами РоЕ підтримує стандарт 802.3at (до 30 Вт вихідної потужності на порт) і забезпечує подачу живлення на різні пристрої з підтримкою Рое, дозволяючи розширити існуючу мережу в міру росту підприємства, а також ввести в експлуатацію новітні технології без надмірних витрат.

10G SFP + порти, використовувані для стекування або uplink-з’єднання

У залежності від реалізованої топології стекування (лінійною або кільцевою) для створення фізичного стека користувачі можуть використовувати один або два порти 10-Gigabit SFP +. Використовуючи додаткові кабелі можна об’єднати в стек до 6 пристроїв (288 гігабітних портів) і отримати широку смугу пропускання за доступною ціною. Крім того, в одному стеку можна використовувати будь-які комутатори серії DGS-1510 з метою зручності настройки, управління, а також пошуку та усунення несправностей. Підтримуючи швидкість 20 Гбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатор DGS-1510 дозволяє підключитися до опорної мережі і до серверів, забезпечуючи при цьому високу продуктивність.

Управління трафіком рівня 3

Комутатори серії DGS-1510 підтримують статичну маршрутизацію, яка створює можливість для зв’язку між різними групами користувачів в різних сегментах VLAN в мережі. Оскільки комутатори можуть управляти маршрутизацією всередині локальної мережі, обробку виключно зовнішньої маршрутизації трафіку можна доручити мережевому маршрутизатору.

Розширені функції рівня 2

Комутатори серії DGS -1510 підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Layer Discovery Protocol (LLDP). Управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту або VLAN, на якому виявлено петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.

QoS, управління смугою пропускання

Комутатори серії DGS-1510 підтримують Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, і є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження. Auto Surveillance VLAN – це нова, ведуча в галузі технологія, вбудована в комутатори Smart D-Link. Дана технологія об’єднує дані і передачу відеоспостереження через один комутатор SmartPro, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі і управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати «голосовий» трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевого трафіку різних сервісів. На додаток, функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.

Мережева безпека

Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Аутентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.

Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі і допомагає захистити мережу, фільтруючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес.

Комутатори серії DGS-1510 підтримують функцію запобігання атак ARP Spoofing, що захищає від атак в мережі Ethernet, які можуть викликати зміну трафіку або його затримку шляхом відправки помилкових ARP-повідомлень. Для запобігання атак ARP Spoofing комутатор використовує функцію Packet Control ACLs для блокування пакетів, що містять неправдиві ARP-повідомення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверів.

Підтримка IPv6

У серії DGS-1510 реалізована підтримка функціоналу IPv6, включаючи MLD Snooping, IPv6 ACL/QoS і IMPB (IP-MAC-Port Binding), що сприяє легкої інтеграції обладнання в мережі наступного покоління. Крім цього, дана серія підтримує функції обох стеків протоколів IPv4/v6, дозволяючи комутаторів виступати в ролі моста між мережами IPv4 і IPv6.

Гнучкість управління

Серія DGS-1510 підтримує функцію Single IP Management (SIM), яка дозволяє управляти віртуальним стеком з 32 пристроїв через один IP -адреса. Ця функція значно спрощує управління як невеликими робочими групами, так і телекомунікаційними центрами, одночасно дозволяючи масштабувати мережу і збільшувати пропускну здатність у разі потреби.

Використання Web-інтерфейсу управління комутаторами серії DGS-1510 і утиліти D-Link Network Assistant дозволяє адміністраторам дистанційно керувати мережею на рівні портів. Утиліта D-Link Network Assistant підтримує функції автоматичного виявлення і відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2. Web-інтерфейс забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі, що дозволяє виконати настройку та базову установку знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля і оновлення програмного забезпечення.

Комутатори серії DGS-1510 також підтримують інтерфейс командного рядка (CLI) і SNMP MIB, забезпечуючи можливість централізованого управління у великій мережі. Управління інтерфейсом командного рядка (CLI) здійснюється через консольний порт і Telnet. За рахунок наявності на комутаторі консольного порту підключення до нього можливо навіть в разі високого завантаження мережі.

Економія електроенергії

Комутатори серії DGS-1510 підтримують технологію D-Link Green 3.0, яка забезпечує економію електроенергії без зниження продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. Підтримка стандарту 802.3az Energy Efficient Ethernet дозволяє автоматично зменшити енергоспоживання при невеликому обсязі трафіку. Функція енергозбереження забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів, вимикання індикаторів і перехід системи в сплячий режим за розкладом. Розклад також можна застосовувати до комутатора з підтримкою PoE, що дозволяє уникнути зайвого споживання енергії під час спаду активності.

Характеристики

Вага 0.0000 kg
Тип комутатора

Smart комутатор

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Стекування

Порти

1 Гбіт/c, 10 Гбіт/с

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

4

Рівень комутатора

L2

Додаткові характеристики

Інтерфейси
ПортиIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
802.3ae 10 GbE
Управління потоком IEEE 802.3x для режиму повного дуплексу автовизначення швидкості
Кількість портів16 портів 10/100/1000Base-T
2 порти 1000Base-X SFP
2 порти 10GBase -X SFP +
Консольний портRJ-45
Мережеві кабеліUTP Cat. 5, Cat. 5e (макс. 100 м)
EIA/TIA-568 100-ом STP (макс. 100 м)
Напів/повний дуплексПовний/напівдуплекс для швидкості 10/100 Мбіт/с
Автовизначення полярності кабелюНалаштування роздільної здатності автоматично або вручну MDI/MDIX
Продуктивність
Комутаційна матриця76 Гбіт/с
Метод передачіStore-and-forward
Таблиця MAC-адрес16 000 записів на пристрій
Оновлення MAC-адресДо 512 статичних записів MAC-адрес
Включення/відключення автовизначення MAC-адрес
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів68,45 Mpps
Flash-пам'ять32 МБ
Оперативна пам'ять256 МБ
Буфер пакетів1,5 МБ на пристрій
Функції програмного забезпечення
СтекуванняВіртуальне стекування
D-Link Single IP Management
До 32 пристроїв в віртуальному стеці
Смуга пропускання: до 20 Гб
Фізичне стекування
Лінійна або кільцева топологія
Смуга пропускання в режимі повного дуплексу: до 40 Гб
До 6 пристроїв в стеку
При використанні функції стека резервуються 2 порти SFP +
Функції L2Таблиця MAC-адрес: 16K
Управління потоком
Управління потоком 802.3x
Запобігання блокувань HOL
Jumbo-фрейми до 9000 байт
IGMP Snooping
IGMP v1/v2 Snooping
IGMP v3 awareness
Підтримка до 512 IGMP-груп
Підтримка до 128 статичних багатоадресних груп
IGMP на VLAN
Підтримка IGMP Snooping Querier
IGMP Snooping Fast Leave на основі вузла
MLD Snooping
Supports MLD v1/v2 awareness
Підтримка 512 груп
Підтримка 128 статичних багатоадресних груп
MLD Snooping на основі VLAN
MLD Fast Leave на основі вузла
MLD Snooping Querier
Spanning Tree Protocol
802.1D STP
802.1w RSTP
802.1s MSTP
Опції ия Loopback Detection
802.3ad Link Aggregation
Макс. 32 групи на пристрій/8 портів на групу
Віддзеркалення портів
Підтримка 4 груп віддзеркалення
One-to-One, Many-to-One
Підтримка віддзеркалення для вхідного/вихідного/трафіку в обох напрямках
Фільтрація багатоадресних розсилок
Перенаправлення всіх незареєстрованих груп
Фільтрація всіх незареєстрованих груп
LLDP, LLDP-MED
ERPS
VLAN802.1Q Tagged VLAN
Групи VLAN: 4K
Настроюваний VID: 0 ~ 4094
Asymmetric VLAN
Auto Voice VLAN
Auto Surveillance VLAN
MAC-Based VLAN
802.1v Protocol-Based VLAN
Quality of Service (QoS)802.1p Quality of Service
Обробка черг
Строгий пріоритет
Зважений пріоритет (WRR)
8 черг на порт
Управління смугою пропускання
На основі порту (Вхідне/вихідне, з мінімальним значенням 64 Кбіт/с для 10/100/1000 BASE-T)
CoS на основі:Черг пріоритетів 802.1p
VLAN
MAC-адреси
Ether type
IP-адре са
DSCP
Типу протоколу
Номери порту TCP/UDP
DSCP для класу трафіку IPv6
Мітки потоку IPv6
Функції L3ARP
256 статичних ARP
Підтримка Gratuitous ARP
IPv6 Neighbour Discovery (ND)
16 IP-інтерфейсів
Маршрут за замовчуванням
Статична маршрутизація
- Макс. кількість записів статичних маршрутів IPv4: 64
- Макс. кількість записів статичних маршрутів IPv6: 32
Inter-VLAN Routing
Списки управління доступом (ACL)ACL на основі
Черг пріоритетів 802.1p
VLAN
MAC-адреси
Ether type
IP-адреси
DSCP
Типу протоколу
Номери порту TCP/UDP
DSCP для класу трафіку IPv6
Мітки потоку IPv6
Дії ACL
Дозволити
Відхилити
Макс. кількість списків доступу: 256
Макс. кількість правил: 768
Один або кілька портів (кожне правило)
ACL за розкладом
Статистика ACL
БезпекаPort Security
Підтримка до 128 MAC-адрес на порт
Захист від широкомовного/багатоадресного/одноадресного шторму
Dynamic ARP Inspection
Статичний MAC-адресу
D-Link Safeguard Engine
DHCP Server Screening
Запобігання атак ARP Spoofing
Макс. кількість записів: 64
SSH
Підтримка v2
Підтримка IPv4/IPv6
SSL
Підтримка v1/v2/v3
Підтримка IPv4/IPv6
Сегментація трафіку
IP-MAC-Port Binding
DHCP snooping
IP Source Guard
Dynamic ARP inspection
DHCPv6 Guard
RA Guard
IPv6 Snooping
IPv6 Source Guard
Запобігання атак DoS
Захист від BPDU -атаки
AAAЗмішана аутентифікація 802.1X і по MAC-адресу
Підтримка локальної бази/RADIUS-сервера
Підтримка EAP, OTP, TLS, TTLS, PEAP
Управління доступом на основі Web (WAC)
Управління доступом на основі порту
Управління доступом на основі вузла
Динамічне призначення VLAN
Управління доступом на основі MAC-адреси ( MAC)
Управління доступом на основі порту
Управління доступом на основі вузла
Динамічне призначення VLAN
Управління доступом на основі японського Web-інтерфейсу (JWAC)
Управління доступом на основі порту
Управління доступом на основі вузла
Динамічне призначення VLAN
OAMДіагностика кабелю
Відновлення заводських налаштувань за замовчуванням
sFlow
УправлінняWeb-інтерфейс
CLI
Telnet-серверів ер
TFTP-клієнт
IPv6 Neighbor Discovery
Настроюваний MDI/MDIX
SNMP
Підтримка v1, v2c, v3
SNMP Trap
Системний журнал
Макс. кількість записів в журналі: 10 000
DHCP-клієнт
Підтримка утиліти D-Link Network Assistant
SNTP
ICMPv6
Підтримка стека протоколів IPv4/v6
Автоматична настройка по DHCP
RMON v1
Технологія D-Link Green 3.0Економія електроенергії
Залежно від статусу з'єднання
Вимкнення індикаторів або портів
Режим сну
PoE на основі часу (тільки для моделей з підтримкою PoE)
Живлення на вході100-240 В змінного струму, 50 -60 Гц, внутрішній універсальний блок живлення
Макс. споживана потужність20,3 Вт
Споживання електроенергії у режимі очікування12,2 Вт
Кількість вентиляторів1
Рівень шуму43,8 дБ (A)
Тепловиділення41,602 БТЕ/год
Робоча температураВід -5 до 50 ° C
Температура зберіганняВід -20 до 70 ° C
Робоча вологістьВід 0% до 95% без конденсату
Вологість зберіганняВід 0% до 95% без конденсату
Розміри280 мм x 180 мм x 44 мм (розмір для установки в стандартну 19-дюймову стійку, висота 1U)
Вага1,24 кг
ІндикаториPower/Stacking ID/Fan (на пристрій), Link/Activity/Speed (на порт 10/100/1000 Мбіт/с), Link/Activity/Speed (на порт Gigabit SFP), Link/Activity/Speed (на порт 10G SFP +)
Комплект поставкиКомутатор DGS-1510-20
Кабель живлення
Фіксатор для кабелю живлення
Консольний кабель з роз'ємом RJ-45
2 кріпильних кронштейна для установки в 19-дюймову стійку
Комплект для монтажу
4 гумові ніжки
Посібник зі швидкого встановлення
Сумісне обладнанняSFP трансивери
- DGS-712
- DEM-310GT
- DEM-311GT
- DEM-312GT2
- DEM-314GT
- DEM-315GT
- DEM-302S-BXD
- DEM-302S-BXU
- DEM-330T
- DEM-330R
- DEM-331T
- DEM-331R
SFP + трансивери
- DEM-431XT
- DEM-432XT
- DEM-433XT
- DEM-434XT
- DEM-436XT-BXD
- DEM-436XT-BXU
Кабелі 10G SFP +
- DEM-CB100S
- DEM-CB300S
- DEM-CB700S
СертифікатиCE, FCC, C-Tick, VCCI, BSMI, CCC
БезпекаcUL, CB

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up