Маршрутизатори Ubiquiti

Показано всі 14 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 14 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Роутери Ubiquiti являють собою високотехнологічні дротові та бездротові маршрутизатори, які завоювали популярність у всьому світі.

Компанію Ubiquiti заснував Роберт Пер, колишній інженер Apple, у 2005 році. Зараз фірма спеціалізується на розробках, пов\'язаних з високопродуктивним розподіленим доступом до інтернету, уніфікованими інформаційними технологіями, а також споживчою електронікою. Роутери, випущені під цим брендом, характеризуються високою пропускною здатністю, надійністю та великими функціональними можливостями.

\"Роутери

Для чого використовуються маршрутизатори Ubiquiti?

Роутери цієї марки забезпечують технічному обладнанню з інтегрованими вай-фай модулями підключення до інтернету з будь-якої точки будинку або ж офісу. Це забезпечує комфортне використання: передача даних здійснюється без дротів. Однак це ще не все: сучасні маршрутизатори від компанії Ubiquiti характеризуються не тільки високими показниками швидкості, а й великими функціональними можливостями, які дозволяють забезпечити мережі безпеку, ефективно розподілити її ресурси.

Основні особливості роутерів Ubiquiti

Виробник випускає пристрої, призначені як для домашнього, так і для корпоративного використання. Вибору надаються моделі для малих, середніх і великих інфраструктур. Маршрутизатори цієї марки відрізняються високою продуктивністю, підходять для управління трафіком в невеликому офісі, а також для з\'єднання ділянок великих мереж.

Так, в асортименті компанії представлені різні роутери, які розраховані на роботу з витою парою. Також є моделі, до яких можна підключати оптичні кабелі. Більшість пристроїв підтримують різні функції для оптимізації ресурсів мережі, комфортного управління та маршрутизації, забезпечення безпеки. Так, існують варіанти з підтримкою:

 • VPN й OpenVPN — для забезпечення безпечного віддаленого доступу до корпоративної мережі.
 • PPTP — для установки захищеного з\'єднання з сервером.
 • IPsec — протоколів, призначені для захисту даних, що передаються по IP. З їх допомогою можна виконувати перевірку цілісності та шифрування IP-пакетів, а також підтверджувати справжність даних.
 • L2TP — протоколу, який використовується для підтримки віртуальних мереж. На відміну від попереднього варіанту він дає можливість створювати VPN тунель не тільки в IP-мережах, а й в ATM, X.25 і Frame Relay.
 • Можливості застосування брандмауера.
 • Пріоритетності трафіку — для оптимального розподілу ресурсів мережі.
 • Контролю доступу — для безпеки.
 • Батьківського контролю — для блокування певних сайтів.

Примітка: деякі моделі підтримують функції QoS.

Залежно від моделі Ubiquiti роутер керується за допомогою веб-інтерфейсу однієї з операційних систем, наприклад, EdgeOs або OS EdgeMAX. Також для швидкого доступу до налаштувань надається інтерфейс командного рядка. Деякі пристрої підтримують ще й дистанційне управління. Крім того, практично кожен маршрутизатор підтримує інтеграцію з фірмовим контролером, який відкриває доступ до тонких налаштувань безпеки мережі через єдиний інтерфейс управління всіма пристроями виробника.

Як вибрати модель?

Щоб купити роутери Ubiquiti, які підійдуть вашій мережі, звертайте увагу на:

 • Кількість портів. В асортименті є гігабітні моделі з 3-10 портами для дротового підключення.
 • Підтримку PoE — для живлення девайсів і передачі даних за допомогою одного витого дроту.
 • Частотний діапазон і швидкість вай-фай. В наявності — моделі з підтримкою 2,4 ГГц, а також дводіапазонні пристрої (2,4 і 5 ГГц) зі швидкістю в 1,3 Гбіт/сек.
 • Наявність SFP портів — стане в нагоді для оптоволоконних підключень.
 • Кількість антен і коефіцієнт їх посилення — впливає на якість сигналу.
 • Спосіб установки: настільний або для монтажу в серверні шафи/стійки.