WI FI 6 Роутери

Показано всі 25 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 25 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Для швидкої передачі даних стане у нагоді wifi 6 роутер. Сучасні моделі зі стандартом вай-фай 802.11.ах здатні передавати до 9,6 гігабіт інформації за одну мить. Звісно, ​​це в ідеальних умовах. Однак у будь-якому випадку WI-FI 6 забезпечує найвищу пропускну здатність на сьогодні.

Особливості та характеристики роутерів з вай-фай 6

Всі моделі маршрутизаторів стандарту 802.11.ах, представлені в цьому розділі, підтримують два діапазони частот — 2,4 та 5 ГГц. Завдяки цьому вони здатні забезпечувати якісний сигнал та гарне покриття для будь-яких завдань. Всі пристрої оснащені потужними передавачами та антенами, що сприяє збільшенню зони покриття та гарному поширенню сигналу. У всіх моделей антени підтримують технології MIMO, завдяки чому сигнал добре доходить навіть до найдальших ділянок.

У нашому інтернет-магазині можна вибрати роутер із wifi 6, оснащений 3-8 портами для підключення комп\'ютерів з підтримкою швидкості дротової передачі даних від 1 до 2,5 Гбіт/с залежно від моделі. Звичайно, пристрої відрізняються і максимальною швидкістю передачі сигналу вай-фай. Так, вибору надаються гігабітні моделі, і навіть швидші маршрутизатори з пропускною здатністю до 6,6 Гбіт/с.

Зазначимо, що багато виробників випускають моделі, оснащені USB портами. Це зручно, оскільки дає можливість підключати до роутера зовнішній накопичувач або, наприклад, принтер для віддаленого доступу та керування через мережу. Крім того, якщо маршрутизатор підтримує LTE, то до USB-порту можна підключити відповідний модем і створити резервну точку підключення.

У нашому каталозі можна купити wifi 6 роутер, який буде оснащений різними функціями для безпеки та оптимального розподілу ресурсів мережі. Так, є моделі, які дозволяють налаштовувати гостьові мережі, а також виставляти обмеження за швидкістю, пріоритизуючи трафік. Так, найбільш ресурсомістким завданням пропускної спроможності точно вистачить. Крім того, в наявності є моделі з фаєрволом та підтримкою VPN, які забезпечують безпечний віддалений доступ та управління мережею.

Практично всі моделі характеризуються простотою в підключенні та налаштуванні, дають доступ до розширених можливостей керування мережею.

Замовляйте роутер з підтримкою стандарту вай-фай 6 в EServer з доставкою по Україні.