Сервери Dell

Показано всі 31 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 31 результати
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Сервери Dell являють собою потужні високопродуктивні системи, які підходять як для невеликих підприємств, так і для великих корпорацій. В асортименті представлені різні моделі, розраховані на виконання завдань, які вимагають великих обсягів пам\'яті, але не потребують великої кількості ядер процесора. Також вибору надаються системи для завдань, які вимагають великої обчислювальної потужності.

\"Сервери

Основні особливості та переваги серверів Делл

Dell сервери — це надійні, відмовостійкі системи високої якості. При цьому вони відносно недорогі, якщо порівнювати з моделями компаній-конкурентів. За запевненнями експертів, девайси марки Делл характеризуються найшвидшим холодним стартом і мають найменшу кількість проблем, пов\'язаних з управлінням.

Ще одна приваблива риса систем, випущених під цим брендом — глибоко пророблений дизайн. Більшість серверів Dell дозволяє підключити резервні блоки живлення, споживає малу кількість енергії та відрізняється хорошим кондиціонуванням.

Моделі здатні обробляти великі масиви даних, характеризуються високим рівнем працездатності. Вбудовані засоби управління значно спрощують виконання повсякденних завдань. Крім того, це дозволяє заощадити на адмініструванні та при цьому не знизити швидкість розгортання. Сервери здатні багаторазово підвищити ефективність при роботі з різними навантаженнями та засобами візуалізації, а також базами даних.

За рахунок декількох горизонтальних перехідних плат на материнці забезпечуються чималі можливості розширення. Крім того, обладнання відрізняється енергоефективністю, може адаптуватися до динамічної системі робочих навантажень, дозволяє нарощувати накопичувачі.

Особливості популярних моделей

Серед багатого асортименту систем, найбільшою популярністю користується лінійка Poweredge — це сервери, призначені для монтажу в телекомунікаційні шафи та рекові стійки. Сервер Dell Poweredge може відрізнятися розмірами, апаратної начинкою та функціональними можливостями. Так, є бюджетні моделі, призначені для створення систем початкового рівня. Також в лінійку входять топові сервери, які підходять для обслуговування тарифів DDS і VPS, шаред-хостингу.

Який купити сервер Dell?

Щоб вибрати оптимальний варіант, звертайте увагу на:

  • Тип моделі за способом установки: в асортименті представлені варіанти Tower для підлогового розміщення, а також Rack сервери — для установки в монтажні стійки/шафи.
  • Висоту в юнитах. Цей пункт стосується стійкових моделей. Ви можете вибрати сервер Dell висотою в 1 або 2 юніта.
  • Обсяг оперативної пам\'яті. Вибору надаються варіанти на 8, 16 і 32 Гб.
  • Процесор. Сервери від компанії Делл оснащуються ЦП марки Intel. Щоб купити оптимальний варіант, враховуйте кількість ядер і тактову частоту: це впливає на продуктивність системи.
  • Кількість встановлених накопичувачів, їх тип й обсяг.
  • Можлива кількість блоків живлення. Існують варіанти, розраховані на установку двох БЖ. У цьому випадку один з них ви можете підключити до мережі, а другий — до безперебійника. У випадку з баштовими моделями придивіться також до розташування блоків живлення. Краще, якщо воно буде нижнім.
  • Систему охолодження. Тут важливо врахувати кількість і розмір гнізд під вентилятори або власне кількість і розміри встановлених кулерів.

Примітка: в асортименті також є моделі без процесорів й оперативної пам\'яті. Так ви зможете поставити в сервер індивідуально підібрані компоненти.

При виборі сервера рекомендується звернути увагу на материнську плату. Від неї залежить, скільки ви можете встановити в систему планок оперативної пам\'яті, скільки процесорів і жорстких або твердотільних дисків. Також важливо враховувати сумісність материнки з певними компонентами.