Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

Код товару: 75312

21 840грн. б/г: 21840грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: TS-453D-4G Категорія: Виробник: Qnap

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 36 міс.

Опис

Поширення пристроїв нового стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) вимагає високої пропускної здатності для дротових і бездротових мережевих підключень.

Мережевий накопичувач TS-453D оснащений чотирьохядерним процесором Intel® Celeron® J4125 з частотою 2, 0 ГГц, а також двома портами 2,5 Гбіт/с RJ45 зі швидкістю передачі даних в 2,5 рази вище, ніж у Gigabit Ethernet, що дозволяє використовувати NAS як сховище не тільки резервних копій і медіатеки, а й колекції ігор. Швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с досягається при налаштуванні транкинга двох вбудованих портів. Завдяки PCIe-слоту можливості пристрою можуть бути розширені за допомогою додаткових карт. Відеовихід 4K HDMI і транскодування контенту в режимі реального часу допомагають TS-453D працювати в якості домашнього медіацентру.

 • Порти 2,5 Гбіт/c підвищують швидкість доступу до даними без серйозного перестроювання мережевої інфраструктури.
 • У слот PCIe підключаються карти QM2, бездротові мережеві адаптери, мережеві карти 5 Гбіт/с.
 • Інтегрований графічний процесор дозволяє відтворювати, транскодіровать і переглядати відео до 4K безпосередньо з пристрою на ТБ або моніторах.
 • HBS забезпечує повне резервне копіювання і відновлення даних; QuDedup дедупліцірует дані в джерелі, щоб зменшити використання дискового простору, смуги пропускання і час резервного копіювання.
 • Миттєві знімки стану системи і даних, дозволяють захистити дані від ненавмисного пошкодження і швидко відновити в разі вірусних атак.
 • Установка повноцінних віртуальних машин через Virtualization Station або в контейнерах LXC/Docker. Сертифіковане для роботи в складі платформ VMware, Citrix і Microsoft Hyper-V.

Онови свій NAS для мереж 2,5 Гбіт/c

TS-453D оснащений двома мережевими портами 2,5 Гбіт/c RJ45, до яких підключаються існуючі кабелі CAT5e, при цьому швидкість мережі підвищується з 1 Гбіт/с до 2,5 Гбіт/с. Порти також підтримують транкінг для підвищення швидкості передачі даних до 5 Гбіт/с. За допомогою адаптера QNAP N-BASET/Multi-Gig USB 3.2 Gen 1 – 5GbE (назва моделі QNA-UC5G1T) або карт розширення PCIe 5 GbE (назва моделі QXG-5G1T-111C) можна підключити ноутбук або настільний комп’ютер до мереж 2,5 Гбіт/c спільно з TS-453D.

 • Віртуалізація
 • Чи задовольняє ресурсоємним додатків, таким як віртуальні машини і контейнери.
 • Відео трансляція
 • Збільшує швидкість передачі для більш плавного відображення відео 4K.
 • Зберігання ігор.
 • Підключайте блокові томи iSCSI LUN до комп’ютера, щоб зберігати величезні колекції ігор.

Можливості розширення через слот PCIe

TS-453D має один слот PCIe 2.0, куди встановлюються різні карти розширення.

 • Бездротовий адаптер
 • Перетворіть свій NAS в бездротову точку доступу або базову станцію, встановивши бездротової адаптер QNAP QWA-AC2600 і додаток WirelessAP Station.
 • Мережеві карти 5 GbE/10GbE
 • Мережеві карти 5 і 10 Гбіт/c переключать NAS на новий рівень доступу до даних.
 • Карти QM2 M.2 SSD/10GbE
 • Організуйте кешування на M.2 SSD або підключення 10 Гбіт/c (10GBASE-T) для оптимізації продуктивності і пропускної здатності.
 • Бездротовий адаптер Wi-Fi 6
 • Встановіть бездротової адаптер Wi-Fi 6 802.11AX (на базі Intel® AX200) для створення єдиної мережевої середовища Wi-Fi 6.

SSD-кешування і автоматичне багаторівневе зберігання (auto-tiering)

У той час як ціни на твердотільні накопичувачі продовжують падати, а їх ємність і продуктивність продовжують рости, використання таких SSD в NAS дає додаткові переваги. TS-453D підтримує безліч функцій роботи з SSD, які значно збільшують продуктивність обробки і доступу до даних.

4K HDMI і транскодування відео в реальному часі

TS -453D оснащений портом HDMI 2.0, який підтримує виведення зображення з роздільною здатністю до 4K (4096 x 2160) і частотою 60 Гц, щоб безпосередньо переглядати мультимедійний контент, що зберігається на мережевому накопичувачі. Підтримка високоякісного транскодування відео 4K допомагає перетворювати відео в універсальні формати файлів, які можна коректно відтворювати на декількох пристроях. TS-453D також може передавати відео через DLNA®, Chromecast і інших мережевих протоколів для розширення спектра можливостей відтворення.

Примітка: апаратна архітектура TS-453D забезпечує апаратне декодування, кодування і транскодування. Однак якість відтворення може варіюватися в залежності від таких факторів, як програмне забезпечення для відтворення, формати файлів, використання системи та доступна пропускна здатність мережі.

Побудуйте Plex Media Server

Встановіть сервер Plex® з центру додатків, його настройка займе всього кілька хвилин. Ця програма включає широкі можливості для каталогізації та передачі мультимедійних файлів з мережевого накопичувача на мобільні гаджети та пристрої потокової передачі мультимедіа, в тому числі DLNA®, Roku®, Amazon Fire TV® і Google Chromecast ™.

Просте і безпечне управління файлами

Додаток File Station всередині веб-інтерфейсу операційної системи QTS надає централізований доступ до файлів, що зберігаються на вашому TS-453D і в хмарі. Завантажуйте файли, проведіть між папками, перейменовуйте або видаляйте їх і налаштовуйте права доступу для запобігання несанкціонованому доступу. За допомогою Microsoft Office Online безпосередньо відкривайте і редагуйте документи Microsoft Office, що зберігаються на TS-453D, без необхідності завантаження на локальний пристрій.

Багаторівневе резервне копіювання, доступ і синхронізація файлів

TS-453D підтримує загальні протоколи обміну файлами SMB/CIFS, AFP і NFS для пристроїв Windows®, Mac® і Linux®/UNIX®. У поєднанні з утилітою Qsync (перетворює QNAP NAS в захищений високопродуктивний центр обробки даних для синхронізації файлів) будь долучення в мережевий накопичувач, стає доступним для всіх пов’язаних пристроїв, таких як комп’ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. HBS (програма для резервного копіювання вбудована в операційну систему QTS) виконає резервне копіювання і синхронізацію даних між TS-453D і іншим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. Вбудована технологія QuDedup значно підвищує ефективність і ступінь використання дискового простору в разі зберігання кількох версій даних за рахунок дедуплікаціі даних резервного копіювання. Встановіть QuDedup Extract Tool на свій комп’ютер і відновите дедупліцірованние файли до їх початкового стану.

Захистіть важливі дані за допомогою миттєвих знімків

Миттєві знімки записують стан системи в будь-який час. Якщо виникає непередбачена ситуація, то можна повернутися до попереднього стану даних, записаному раніше в миттєвий знімок (снапшот). Диспетчер зберігання пропонує простий у використанні інструмент створення снапшотов, де можна виконувати резервне копіювання і відновлення дискових томів і LUN в будь-який момент часу, щоб запобігти втраті даних.

Рішення для відеоспостереження нового покоління

QVR Pro створює виділене, незалежне простір для зберігання даних відеоспостереження на TS-453D і використовує переваги масштабованості і керованості сховища QTS. Рішення значно спрощує управління камерами, виділення місця для зберігання записів, перегляд картинки в реальному часі і відтворення архіву, а мобільний додаток QVR Pro Client забезпечує універсальний моніторинг каналів спостереження.

NAS як платформа для декількох ОС

Virtualization Station і Container Station надають комплексні рішення для створення віртуалізованих середовищ.

Virtualization Station

Станція віртуалізації є вбудований гипервизор зі зручною панеллю інструментів для запуску і обслуговування декількох віртуальних машин Windows®, Linux®, UNIX® і Android ™ безпосередньо на TS-453D. Можна імпортувати і експортувати віртуальні машини, робити моментальні знімки і відслідковувати роботу користувачів. Для доступу до робочих столів через браузер підтримується Virtual Network Computing (VNC).

Container Station

Container Station об’єднує технології полегшеної віртуалізації LXC і Docker®. Завантажуйте програми з вбудованого Docker Hub®, щоб легко імпортувати або експортувати контейнерні додатки і управляти ними.

Характеристики

Слотів для дисків

4

Форм-фактор

Tower

Інтерфейси

1Gbit Ethernet, 2.5Gbit Ethernet, HDMI, PCIe, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1

Додаткові характеристики

ПроцесорIntel Celeron J4125
Операційна системаQTS 4.4.2 (embedded Linux)
Пам'ять4 GB SO-DIMM DDR4
Слоти для дисків4х 3,5 "SATA
Попередньо встановлені дискинемає
Керування дискамиRAID 0, 1, 5, 6, 10, JBOD, Single
Керування пристроємWeb-браузер
Інтерфейси
LAN2 (2,5GbE)
USB2 х USB 3.2 Gen 1, 3 х USB 2.0
eSATAнемає
Інші1х PCIe Gen 2 x2, HDMI
Програмна частина
Файл-серверAFP, CIFS / SMB, NFS version 3/4 services
FTP-серверFTP, SFTP and TFTP protocols, FTP over SSL / TLS (explicit), FXP support
Backup-серверє
Принт-серверє
Web-серверHTTP / HTTPS Connections, Supports WebDAV Connection, Supports Virtual Host (Max 32), Importable SSL Certificate
Медіа-серверFile Station, Music Station, Photo Station, Video Station, Virtualization Station, DLNA Server
Автономне завантаженняPC-less downloads (BitTorrent, FlashGet, FTP / FTPS, HTTP / HTTPS, QQDL, and Thunder)
Відео-серверє
Інші мережі та протоколиVJBOD Cloud, Notification Center, Power Management, Domain Authentication, myQNAPcloud, Qsync, IFTTT Agent, Qmiix Agent, QIoT Suite, QRM +
Підтримка файлових систем
FATзовнішній HDD
NTFSзовнішній HDD
EXT3зовнішній HDD
EXT4внутрішній/зовнішній HDD
Фізичні параметри
Розміри, мм168х170х22
Вага без HDD, г2,26
Охолодження1 х 120мм
ІндикаціяPower / Status, LAN, USB, HDD1-4
Дисплейнемає
Живленнявід адаптера
Додатково
Особливостіпідтримує розширення PCIe, резервне копіювання в кілька хмар, шлюзи хмарного сховища, вихід 4K HDMI і транскодирование в реальному часі, а також расширяемую ємність сховища і багатофункціональні програми для роботи в якості економічного та надійного NAS 2,5GbE
Підтримувані ОСApple Mac OS 10.10 or later, Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 or later Linux, Microsoft Windows 7, 8, and 10, Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012 2012 R2 and 2016, 2019, IBM AIX 7, Solaris 10 or later UNIX
Комплект поставкиTS-453D, кабель Ethernet x 2, шнур живлення x 1, Flat head screw (for 3.5 "HDD), Flat head screw (for 2.5" HDD), AC Adapter, Quick installation guide (QIG)