Вита пара Corning

Показано всі 5 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 5 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Corning впевнено займає одну з провідних позицій серед світових виробників продукції для телекомунікацій. Лінійка продуктів американського бренду надзвичайно широка. Вона включає найрізноманітніші рішення волоконно-оптичних систем й для мереж, побудованих на базі мідних дротів.

Corning кабель оптичний традиційно втілює передові розробки в галузі, а й мідні кабелі цього виробника є незмінно надійними та популярними серед користувачів. В даному розділі продукція Corning представлена якісними кабелями вита пара. З огляду на актуальні потреби сучасних локальних комп\'ютерних мереж, найбільш затребуваними різновидами є варіанти категорій 5е, 6 і 6а. Такий вибір дозволяє знайти оптимальне рішення для структурованих кабельних систем середнього масштабу, в яких необхідно забезпечити швидкість передачі даних від 100 Мбіт до 10 Гбіт/с.

Кабель Corning доступний в декількох варіантах екранування. Найпоширеніший варіант — F/UTP. Конструкція такого кабелю передбачає наявність чотирьох мідних пар провідників, навколо яких оповитий шар фольги, і все це укладено в загальну зовнішню оболонку. У F/FTP до загального екрану з фольги додані аналогічні екрани навколо кожної пари окремо: так провідники захищені не тільки від зовнішніх перешкод, а й від внутрішніх наведень між парами. Ще один варіант екрана представлений в кабелях з маркуванням S/FTP. Тут застосовано аналогічне екранування кожної окремої пари фольгою, а під зовнішньою оболонкою знаходиться загальний екран з металевої сітки. У такої витої пари забезпечений захист від електромагнітних перешкод, а також посилена механічна міцність проводу.