Вита пара ДКЗ

Показано всі 17 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 17 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Продукція Дніпровського кабельного заводу з\'явилася на вітчизняному ринку небагато більше ніж десять років тому, але за цей відносно короткий період завоювала популярність серед покупців. У каталозі продукції підприємства представлені різноманітні види кабельної продукції — і чимала його частина присвячена мережевому кабелю вита пара.

Кабель ДКЗ вита пара поставляється в продаж в бухтах по 305 метрів. В даному розділі є кілька різновидів мережевого кабелю від Дніпровського кабельного заводу, серед яких знайдеться варіант, який підходить для сучасної структурованої кабельної системи. Наявність витої пари неекранованої й екранованої дозволяє при покупці врахувати особливості умов прокладки кабелю. Так, якщо лінія буде проходити на безпечній відстані від потужного електричного обладнання або силових кабелів і не буде піддаватися суттєвому електромагнітному випромінюванню, то можна зупинити вибір на неекранованій витій парі UTP. При наявності ризику потрапляння кабелю під вплив будь-яких перешкод, наприклад, електричних полів сусідніх приладів, слід звернути увагу на кабель FTP зі спеціальним захисним шаром або шарами з фольги та/або металевого обплетення.

Вита пара ДКЗ також доступна у виконанні для внутрішньої прокладки та для зовнішнього монтажу. І якщо внутрішній кабель призначений для експлуатації в межах приміщень, то до зовнішньої витої пари пред\'являються особливі вимоги. Цей кабель повинен бути здатний витримати випробування як високими, так і низькими температурами, а також для нього необхідний захист від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Додатковою перевагою зовнішніх кабелів ДКЗ є присутність на деяких з них троса, який служить для зручного кріплення витої пари до вертикальних поверхонь.