Вита пара 2 пари

Показано всі 13 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 13 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабель вита пара 2 пари — це один з найбільш популярних різновидів інформаційного кабелю для передачі даних. Двохпарний кабель застосовується в телефонних мережах, а також в локальних комп\'ютерних мережах з невеликими навантаженнями. Вита пара, що складається з чотирьох провідників, має класичну структуру. Основа кабелю — дві пари переплетених між собою жил. У більшості випадків матеріалом для виготовлення жил є цілісна мідь, що характеризується високою провідністю. Рідше використовується біметал — алюміній, покритий тонким шаром міді. Це більш дешевий і менш ефективний варіант, принцип дії якого заснований на тому, що дані передаються переважно по поверхні провідника. Таким чином, попри алюмінієву основу, функцію передачі як і раніше виконує мідь.

В якості ізоляції кожного провідника використовується тонкий шар ПВХ. Загальна оболонка кабелю виготовляється з поліетилену або полівінілхлориду. Обидва матеріали є міцними та вогнестійкими. У певних обставинах використовуються кабелі, в яких під зовнішньою оболонкою знаходиться додатковий захисний шар з фольги. Двохпарна вита пара представлена в категоріях 3, 5 і 5-е, що дозволяє на основі кабелю створювати телефонні лінії та локальні мережі зі швидкістю передачі даних в межах 100 Мбіт/с.

Дріт 2 пари доступний для монтажу в межах будівель і спеціальних каналів, а також для прокладки на відкритому повітрі. Кабель для внутрішньої прокладки має оболонку білого кольору. Вита пара зовнішня відрізняється чорним кольором і стійкістю до УФ-випромінювання. Деякі кабелі для зовнішнього монтажу оснащуються тросом, прикріпленим уздовж кабелю, для зручної фіксації на стінах і стовпах.