Вита пара 4 пари

Показано 1–48 з 136 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 136 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабелі вита пара можуть мати різну кількість звитих між собою мідних провідників. Мінімальний варіант — це двохпарний кабель, а в максимальних версіях кількість пар досягає сотні та більше. Найпоширенішим є кабель на чотири пари — саме таку виту пару можна зустріти в більшості локальних мереж офісів, підприємств, провайдерів і т. д.

Кабель вита пара 4 пари складається безпосередньо з провідників, ізоляції та оболонки. Провідники діаметром 0,51 мм виготовляються в основному з цільної міді, але в деяких жилах використовується біметал (мідь та алюміній). Біметалеві провідники відрізняються від мідних гіршою якістю, але в число їх переваг входить низька вартість і невелика вага. Кожен дріт має індивідуальну ізоляцію, матеріалом для якої служить полівінілхлорид, поліетилен або поліпропілен. Товщина ізоляції становить приблизно 0,2 міліметра.

Всі чотири пари переплетених провідників мають загальну оболонку, товщина якої залежить від якості та категорії кабелю і може становити від 0,5 до 0,9 міліметра. Якщо чотирьохпарний інформаційний дріт має захисний екран, то до стандартних компонентів додаються ще деякі елементи. Так, екранування досягається шляхом використання шару з фольги та мідної сітки під загальною оболонкою і навколо кожної пари — існує кілька комбінацій. Вита пара, що складається з чотирьох пар, представлена у всіх актуальних на сьогодні категоріях — 5е, 6, 6а, 7 і 7а. Це дозволяє вибрати модель необхідного рівня як для невеликих домашніх локальних мереж, так і для кабельних систем промислового масштабу. Чотирьохпарний кабель може бути прокладений як в закритих приміщеннях (оболонка білого кольору), так і на відкритому повітрі (оболонка чорного кольору).