Вита пара Одескабель

Показано 1–48 з 83 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 83 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Інформаційні кабелі від Одескабель втілили величезний досвід підприємства по виробництву якісної кабельно-провідникової продукції.

У каталозі інтернет-магазину EServer представлені кабелі OK-Net всіх різновидів, які можуть бути затребувані в сучасних телекомунікаційних мережах.

В даному розділі представлений телефонний дріт Одескабель, купити який ви можете в конфігураціях на дві пари, двадцять п\'ять і п\'ятдесят пар. Основну частину каталогу OK-Net складають кабелі вита пара для структурованих кабельних систем різних рівнів. Так, тут доступні варіанти всіх категорій, починаючи з кат. 5 і закінчуючи провідними рішеннями ринку — кат. 7а. Найбільш широко представлена кабельна продукція категорії 5е — вита пара, що підтримує актуальні мережеві стандарти передачі даних Fast Ethernet і Gigabit Ethernet.

Для провідних інформаційних систем з високими вимогами до ефективності роботи з даними представлена вита пара 6, 6а, 7 і 7а категорій. Швидкість передачі даних по дротам цих кабелів досягає 10 гігабітів на секунду (10Gigabit Ethernet), і робочий частотний діапазон збільшується з кожною новою категорією.

Залежно від умов монтажу кабелів можна вибрати екрановану або неекрановану виту пару OK-Net. Для прокладки в умовах електромагнітних перешкод оптимальним варіантом стане вита пара FTP з захисним шаром з алюмополімера або SFTP, в якій додатково використовується металеве обплетення. У нейтральних умовах оптимальним вибором стане неекранована вита пара UTP Одескабель, ціни на яку нижче, ніж на екрановані моделі. Для систем з підвищеними вимогами до пожежної безпеки доступні кабелі із зовнішньою оболонкою, що виділяє мінімальну кількість диму і не містить галогенів.