Вита пара FTP

Показано 1–48 з 64 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 64 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабель вита пара FTP є екранованим інформаційним кабелем, що призначений для прокладання в зонах впливу електромагнітних перешкод. Вита пара даного типу відрізняється наявністю захисного шару фольги, розташованого під зовнішньою оболонкою кабелю. Екранування дозволяє прокладати лінії локальних мереж поблизу від джерел електромагнітного випромінювання. Якщо в таких місцях використовуються кабелі без відповідного захисту, впливу електричного обладнання або силових провідників призводить до виникнення перешкод, значного погіршення якості сигналу і характеристик самого проводу. Крім того, наявність екрану сприяє кращій тепловіддачі від провідників, а це зменшує загасання. Додатковою перевагою крученої пари FTP є її підвищена механічна міцність в порівнянні з неекранованими кабелями.

Для того щоб використовувати екранований кабель, повинні бути серйозні причини. В першу чергу - сильні джерела електромагнітних випромінювань поблизу від лінії прокладки. Виту пару FTP застосовують, в основному, на підприємствах, де задіяна велика кількість електричного обладнання, яке негативно впливає на якість сигналу. Важливо також враховувати, що при використанні екранованого крученого кабелю, то і і коннектори на кінцях кабелю повинні бути екранованими, як і роз\'єми патч-панелі і порти інших пристроїв, до яких він підключений. Крім того, необхідно заземлити лінію, в іншому випадку якість передачі стане гірше, ніж якби використовувався неекранований кабель.

Вита пара FTP має зовнішнє і внутрішнє виконання. Кабелі для зовнішньої прокладки захищені від ультрафіолетового випромінювання і мають чорний колір оболонки. У приміщеннях рекомендується використовувати спеціальні дроти з білою оболонкою.