Вита пара UTP

Показано 1–48 з 79 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 79 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабель вита пара UTP - це різновид інформаційного кабелю, призначений для використання в більшості комп\'ютерних мереж, а також для підключення телевізійного, телефонного, супутникового обладнання. Абревіатура UTP позначає неекрановану кручену пару (unshielded twisted pair). У даного типу кабелів відсутній захисний екран, яким оснащується кручена пара типу FTP або SFTP. Функцію екрану в них виконує шар фольги або мідна оплетка. До основних переваг витої пари UTP відноситься низька вартість, невибагливість і простота його монтажу та обслуговування.

Неекранована кручена пара UTP складається з 2, 4 або більше переплетених між собою провідників, покритих індивідуальною ізоляцією, і загальною оболонкою з полівінілхлориду або поліетилену. З огляду на особливості кабелю UTP, необхідно, щоб умови його експлуатації виключали близькість джерел електромагнітних випромінювань. Якщо не врахувати цього фактору, в результаті впливу випромінювань сигнал буде передаватися значно гірше і з великими втратами. Неекранована кручена пара представлена кількома категоріями.

Категорія інформаційного кабелю - це характеристика, яка описує робочу смугу частот і швидкість передачі даних по жилах. Актуальними категоріями для сучасних інформаційних мереж є кат. 5, 5е, 6 і 6е. Кабель вита пара категорії 3 використовують тільки в телефонних мережах. Кабель категорії 5е забезпечує передачу даних зі швидкістю в межах 100 мегабіт в секунду, якщо використовується дві пари провідників. Якщо ж в передачі даних задіяні чотири пари, то досягається швидкість в 1 гігабіт на секунду. По кабелю 6 категорії швидкість передачі може досягати 10 Гбіт/с.