TP-LINK

Показано 1–48 з 234 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 234 результати
Тип обладнання
Тип регістратора
Кількість розеток RJ-11/12
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Підтримка PoE
Ступінь захисту
Оснащення
Порти
Додатково
Тип конектора
Довжина кабеля
Конектор
Довжина хвилі, нм
Швидкість передачі даних
Робоча дистанція
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

TP-LINK — виробник обладнання для побудови мереж, переважно призначених для бездротової передачі даних. Фірма заслужено здобула популярність у світі завдяки якості та технологічності продукції, а також порівняно невисокій вартості. У 2009 році вона потрапила в список ста кращих китайських постачальників за версією журналу Computer Partner і виявилася на 32-му місці. З тих пір компанія Tp-Link суттєво зміцнила свої позиції. Так, вона посіла перше місце серед виробників обладнання, призначеного для використання в мережах малого та середнього корпоративного сегмента.

tplink

1996 рік є датою заснування фірми. А через дев'ять років вона вперше вийшла на міжнародну арену та була оцінена позитивно досить швидко. Завдяки цьому вона стала однією з найпопулярніших компаній в плані інвестування. Сьогодні продукцію Tp-Link можна купити більш ніж в сотні країнах по всьому світу: пристрої, випущені цим виробником, обслуговують понад мільярд користувачів Землі.

Цікаво: у 2009-му доходи, які надходили від закордонних продажів, склали майже 42% від загального доходу ТП-лінк, завдяки чому компанія змогла відкрити перші офіси в США та Великобританії, країнах Євросоюзу та СНД.

Компанія зберегла провідне становище на IT-ринку як виробник надійних і недорогих пристроїв для побудови бездротових мереж. Її товари виробляють на новітньому обладнанні, яким оснащені підприємства виробника. У 2012 році фірма отримала статус найбільшого постачальника бездротових пристроїв у світі за версією IDC Tracker. А у 2013-му її маршрутизатор TL-WR706N отримав нагороду за безпрецедентний промисловий дизайн на виставці CES.

Під брендом Tp-Link випускаються:

  • бездротові роутери й адаптери вай-фай;
  • комутатори та модеми;
  • точки доступу.

Також компанія випускає товари для розумного будинку — розетки та лампи, хмарні камери.