TP-LINK

Показано 1–48 з 194 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 194 результати
Тип обладнання
Тип регістратора
Кількість портів RJ-45
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ-45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Підтримка PoE
Ступінь захисту
Оснащення
Порти
Додатково
Тип конектора
Довжина кабеля
Конектор
Довжина хвилі, нм
Швидкість передачі даних
Робоча дистанція
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

TP-LINK — виробник обладнання для побудови мереж, переважно призначених для бездротової передачі даних. Фірма заслужено здобула популярність у світі завдяки якості та технологічності продукції, а також порівняно невисокій вартості. У 2009 році вона потрапила в список ста кращих китайських постачальників за версією журналу Computer Partner і виявилася на 32-му місці. З тих пір компанія Tp-Link суттєво зміцнила свої позиції. Так, вона посіла перше місце серед виробників обладнання, призначеного для використання в мережах малого та середнього корпоративного сегмента.

tplink

1996 рік є датою заснування фірми. А через дев'ять років вона вперше вийшла на міжнародну арену та була оцінена позитивно досить швидко. Завдяки цьому вона стала однією з найпопулярніших компаній в плані інвестування. Сьогодні продукцію Tp-Link можна купити більш ніж в сотні країнах по всьому світу: пристрої, випущені цим виробником, обслуговують понад мільярд користувачів Землі.

Цікаво: у 2009-му доходи, які надходили від закордонних продажів, склали майже 42% від загального доходу ТП-лінк, завдяки чому компанія змогла відкрити перші офіси в США та Великобританії, країнах Євросоюзу та СНД.

Компанія зберегла провідне становище на IT-ринку як виробник надійних і недорогих пристроїв для побудови бездротових мереж. Її товари виробляють на новітньому обладнанні, яким оснащені підприємства виробника. У 2012 році фірма отримала статус найбільшого постачальника бездротових пристроїв у світі за версією IDC Tracker. А у 2013-му її маршрутизатор TL-WR706N отримав нагороду за безпрецедентний промисловий дизайн на виставці CES.

Під брендом Tp-Link випускаються:

  • бездротові роутери й адаптери вай-фай;
  • комутатори та модеми;
  • точки доступу.

Також компанія випускає товари для розумного будинку — розетки та лампи, хмарні камери.