Кабель оптичний підвісний самонесучий

Показано 1–48 з 82 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 82 результати
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість волокон
Оболонка кабелю
Підбір за ціною
Виробник

Для монтажу оптоволокна на опорах, стовпах потрібен спеціальний підвісний оптичний кабель. Він оснащений спеціальним силовим елементом, що посилює стійкість до механічних навантажень. Оптичний підвісний кабель — це модель для вуличного прокладання. Він оснащений щільною оболонкою із поліетилену, яка добре захищає його від ультрафіолету, опадів, механічних пошкоджень.

Особливості підвісного волоконно-оптичного кабелю

Виробники випускають моделі з товстим волокном — багатомодові, і з тонким — одномодові. Останні користуються більшою популярністю через більшу дистанцію, на яку вони здатні передавати сигнал. Так, кабель ВОЛЗ типу Single Mode містить тонке волокно з діаметром 9 мкм, через яке проходить 1 мода випромінювання. При цьому відстань, на яку передається сигнал, може перевищувати десятки кілометрів. А ось варіант Multimode, навпаки, має товсте, до 62,5 мкм, волокно, здатне пропустити одразу кілька мод світла. Однак і відстань передачі сигналу ледве сягає кілометра.

Крім того, вибору надається підвісний оптичний кабель з волокном типу simplex або duplex. У першому випадку кабель здатний передавати сигнал лише в один напрямок, оскільки містить лише 1 волокно. А у другому — передача сигналу у різні напрямки здійснюється одночасно. Такі кабелі містять 2 волокна.

Зазначимо, що можна купити волоконно-оптичний кабель з великою кількістю волокон. Так, в асортименті представлені моделі на 1-72 волокна. Багатоволоконні кабелі підійдуть для розведення на кількох абонентів одразу.

Купити самонесний оптичний кабель для зовнішнього монтажу на стовпах та опорах можна в інтернет-магазині EServer. Тут представлені моделі найпопулярніших виробників. Кабелі мають різні характеристики, що дозволяє підібрати оптимальний товар під вимоги конкретної ВОЛЗ.