Оптичний кабель внутрішній

Показано всі 7 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 7 результати
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість волокон
Оболонка кабелю
Підбір за ціною
Виробник

Для підключення будівлі до Інтернету стане в нагоді оптичний кабель внутрішній. Оптоволокно стане в нагоді, коли потрібна висока швидкість з\'єднання та захист даних, а ще — захист сигналу від перешкод.

Особливості внутрішніх оптичних кабелів

Як ми вже говорили, внутрішні кабелі ВОЛЗ необхідні для монтажу у приміщенні. Як правило, моделі оснащуються оболонками товщиною 125 мікронів, виготовленими з полівінілхлориду. Вона захищає крихкі волокна від пилу, вологи та механічних впливів. При цьому вона часто не містить галогенів і виділяє мало диму при горінні.

Внутрішній оптичний кабель може містити як одномодові, так і багатомодові волокна. Перші характеризуються тим, що можуть передавати сигнал на далекі дистанції. Вони і є популярнішими.

Вибору надаються моделі, що містять різну кількість волокон. Так, в асортименті представлені двоволоконні кабелі, а також варіанти, що містять 8, 12 та 14 волокон. Двоволоконні моделі найчастіше використовуються для одночасної передачі даних відразу у 2 напрямки. Варіанти з більшою кількістю волокон дозволяють використовувати 1 оптичний кабель для підключення відразу декількох пристроїв до мережі.

Замовити внутрішнє оптоволокно можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.