Настінні шафи 12U 19"

Показано всі 36 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 36 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Шафа телекомунікаційна настінна 12U є одним з найпоширеніших інструментів для зручного і безпечного розміщення мережевого обладнання. Невеликий розмір конструкції дозволяє використовувати її не тільки в спеціальних серверних кімнатах, але і в офісних приміщеннях, коридорах, на сходових площадках горищах.

Настінні шафи, що мають висоту 12 юнітів, допомагають організувати невелику локальну мережу в офісі зі штатом до 30 співробітників. Конструкції даного типу виконані в загальноприйнятому стандарті 19 дюймів, що забезпечує сумісність з різними пристроями — патч-панелями, комутаторами, маршрутизаторами, корпусами для серверів. Все обладнання, встановлене в настінній телекомунікаційній шафі, захищене від перегріву завдяки природній вентиляції та додатковим кулерам. Крім того, передбачений захист від вандалів — це особливо актуально в тих випадках, коли шафа встановлена в загальнодоступному місці, де підвищена небезпека спроб злому.

Основна частина корпусів виконана з міцної сталі, а двері виготовляються з акрилового скла або перфорованого сталевого листа та оснащуються надійним замком. Для монтажу шафи 19 дюймів необхідно вибрати вільну стіну і розмістити анкери таким чином, щоб вона, в кінцевому підсумку, знаходилася на висоті не менше одного метра від підлоги. Продаються 12-юнітові шафи 19 дюймів в компактному розібраному вигляді, тому їх доставка і подальше транспортування не викличе труднощів. Моделі мають кабельні вводи, що дозволяють підвести кабелі до обладнання в шафі з будь-якого зручного боку. Доступний широкий вибір шаф по глибині — від 350 до 700 міліметрів. Ця характеристика залежить від габаритів пристроїв, які планується розмістити в шафі.