Настінні шафи 15U

Показано всі 24 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 24 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Телекомунікаційна настінна шафа 15U — це оптимальне рішення для якісної організації обладнання в локальній мережі. Шафи даної висоти призначені для мереж в офісах малого і середнього масштабу. Вони відносяться до, свого роду, золотої середини в області серверних шаф — в них реалізована підвищена місткість, при цьому збережена компактність і зручність користування.

У шафах висотою 15 юнітів можуть бути встановлені практично всі різновиди мережевих пристроїв: патч панелі, джерела безперебійного живлення, комутатори, концентратори, сервера і багато іншого. Представлені вони в стандарті 19. Це робить їх сумісними з обладнанням аналогічного стандарту, яке переважає на ринку. Продаються комутаційні шафи 19 дюймів в розібраному вигляді, тому з перевезенням і доставкою труднощів не буває. Збірка проводиться за інструкцією за лічені хвилини, і з нею впорається будь-яка людина, навіть не фахівець. Після складання залишається монтувати шафу на стіні за допомогою спеціальних анкерів.

Готова конструкція здатна здивувати своєю міцністю і стійкістю до навантажень. Різні моделі 15U здатні витримувати навантаження вагою від 50 до 120 кг. Такі результати досягаються завдяки високій якості матеріалів, з яких їх виготовляють. Каркас роблять зі сталі, товщина якої варіюється від 1 до 1,5 міліметра. Порошково-полімерне покриття надійно захищає корпус від механічних пошкоджень і окислювальних процесів. Двері можуть бути виготовлені з перфорованої сталі або з прозорого акрилового скла. Вентиляція внутрішнього простору шафи забезпечується перфорацією в стінках і кришці корпусу. У разі ризику перегріву устаткування встановлюються додаткові вентилятори.