Настінні шафи 18U

Показано всі 14 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 14 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Підбір за ціною
Виробник

Настінна телекомунікаційна шафа 18U є сучасною монтажною конструкцією, призначеною для зберігання активного і пасивного мережевого обладнання. Настінні шафи висотою 18 юнітів поставляються в розібраному вигляді в компактній коробці, завдяки чому їх транспортування не викликає ніяких труднощів.

Невеликі габарити упаковки та можливість її розбирання вигідно відрізняють шафу від громіздких підлогових конструкцій, особливо якщо мова йде про комп\'ютерну мережу в невеликому офісі. Стандартна комунікаційна шафа 18U, що встановлена на стіні, може обслуговувати офіс з кількістю співробітників до 120 осіб. Глибина моделі варіюється від 40 до 80 сантиметрів. Великий вибір моделей по глибині дозволяє гарантовано вибрати таку, в яку поміститься все необхідне обладнання. 18-юнітова шафа може бути встановлена в офісному приміщенні, в коридорі, в підвалі, на сходових площадках. Такі конструкції займають дуже мало місця, а їх розташування залежить тільки від того, де необхідно розмістити обладнання.

Шафи 19 дюймів 18U представлені переважно з прозорими дверима з акрилового скла. Це дозволяє фахівцям спостерігати за станом обладнання й оперативно реагувати на будь-які зміни. Дверима зі сталі оснащуються шафи, для яких передбачається установка в загальнодоступних місцях, де є ризик спроб проникнення з боку зловмисників. Вибираючи таку модель, уточніть кількість кабельних вводів і їх розташування в корпусі. Від цього параметра в значній мірі залежить комфорт обслуговування обладнання в подальшому. Також упевніться в наявності системи вентиляції.