Настінні шафи 4U

Показано всі 14 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 14 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Настінна телекомунікаційна шафа 4U — це оптимальне рішення для компактного розміщення електротехнічного та мережевого обладнання. Найпоширенішим місцем установки навісних шаф є різні приміщення, не призначені для розміщення телекомунікаційних пристроїв: офіси, горища, коридори, сходові прольоти.

Попри скромні розміри, 4-юнітові серверні настінні шафи мають надзвичайно міцну конструкцію, здатну витримати вагу до 50 кг. В якості основного матеріалу при їх виготовленні використовується сталь товщиною 0,8-1 міліметри. Двері можуть бути зроблені з акрилового скла або зі сталі. Прозорі двері більш зручні в тих випадках, коли шафа розташовується в офісних приміщеннях або серверних кімнатах. Через скло фахівці можуть відстежувати стан обладнання. Однак якщо шафу планується встановлювати в громадському місці, скляні двері можуть привернути увагу зловмисників. В цьому випадку сталеві двері стануть оптимальним рішенням, здатним забезпечити безпеку пристроїв, що зберігаються в шафі.

Завдяки дотриманню стандарту 19, в якому виконана настінна шафа 4U, в ній легко встановлюються пристрої, виконані в аналогічному стандарті (патч-панелі, маршрутизатори, комутатори й т. д.). Великою перевагою сучасних настінних телекомунікаційних шаф 4 юніта є доступність декількох варіантів вводу кабелів. У більшості моделей передбачено введення зверху, знизу і з обох сторін. Тому незалежно від умов монтажу шафи завжди можна зручно провести кабелі до обладнання. Комунікаційні шафи 4U поставляються в компактних коробках в розібраному вигляді, що дозволяє скоротити транспортувальні витрати.