Підлогові серверні шафи 42U

Показано всі 35 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 35 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Підлогова серверна шафа 42U являє собою універсальний монтажний інструмент, що виконує функцію зберігання мережевих пристроїв в спеціалізованих закритих приміщеннях.

Шафи 42U виконуються в 19-дюймовому стандарті — це забезпечує високу сумісність з більшістю активного і пасивного мережевого обладнання. Шафи підлогові 42 юніта виготовляються з міцної сталі товщиною 1,5-2 мм і здатні витримувати навантаження 500-800 кілограм.

Основа конструкції більшості з них — це каркас, що включає підставку, дві суцільнозварні рами, з\'єднані між собою швелерами, і дах. Комплектуються знімними бічними стінками та передніми дверима на замку. Можлива комплектація і задніми дверима або перфорованими дверима. За бажанням покупця двері можуть бути виконані з ударостійкого скла, цільного або перфорованого листа сталі. Будь-яка комбінація забезпечує зручний доступ до обладнання всередині шафи. У комплект шаф входять напрямні (реки), які служать для кріплення пристроїв всередині корпусу. Доступна можливість регулювати відстань між ними, змінюючи глибину установки обладнання.

Закрита конструкція вимагає особливого підходу до вентиляції та охолодження обладнання. Тому в них передбачена можливість установки блоків вентиляторів у верхній і нижній частині корпусу. У більшості моделей передбачено кілька кабельних вводів, щоб незалежно від розташування телекомунікаційної шафи не виникло проблем з підключенням кабелів. Для телекомунікаційних підлогових шаф 42U доступні різноманітні аксесуари, включаючи додаткові полиці, коліщатка, кріпильні елементи, кронштейни для установки моніторів, блоки розеток, організатори кабелю і т. д.