Серверні шафи 6U

Показано всі 36 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 36 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Для того щоб розмістити крихке стаціонарне телекомунікаційне або серверне обладнання потрібен спеціально організований простір. І головним представником такого роду спеціалізованих конструкцій для оснащення електрообладнання виступає серверна шафа 6U. Її закрита з усіх боків форма дозволяє не тільки розмістити самі пристрої, але і провести повноцінне підключення та укомплектувати кабелі всередині. Також різні варіанти комутаційних шаф можуть мати спеціальні місця для підключення вентиляційних модулів, перфорацію стін для доступу повітря і відводу тепла, а також посилену конструкцію або герметичність. Всі подібні різновиди серверних шаф представлені в каталозі інтернет-магазину EServer.

За своїми розмірами комутаційні шафи мають відмінності: існують як компактні варіанти, так і повнорозмірні, які підходять для установки великогабаритного обладнання з великою вагою.

Серверна шафа 6U — це невеликий варіант спеціального обладнання, висотою всього 6 монтажних юнітів. При цьому в такій шафі запросто поміститься базовий комплект сервера, а місця вона займає не так вже й багато. Серед моделей в асортименті e-server є як підлогові, так і настінні конструкції, як моделі для внутрішньої установки, так і кліматичні шафи для зовнішнього монтажу. Також ви можете підібрати комутаційну шафу розбірної або суцільнометалевої конструкції.