Внутрішні IP камери

Показано 1–48 з 75 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 75 результати
Тип обладнання
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Ступінь захисту
Оснащення
Підбір за ціною
Виробник

Для організації відеоспостереження у будівлі в нагоді стануть внутрішні IP камери. Це мережеві пристрої, які передають дані через інтернет за допомогою кабелю або через вай-фай. Цифрові камери відеоспостереження забезпечують високу роздільну здатність та відмінну якість зображення.

Які бувають IP камери відеоспостереження?

Пристрої відрізняються формою корпусу, а також функціями та технічними характеристиками. Так, бувають баневі, циліндричні та корпусні (боксові) моделі. Перші користуються найбільшою популярністю. Їх встановлюють на стелях. Щодо циліндричних мережевих відеокамер, то вони фіксуються на поворотних кріпленнях на стінах. Корпусні ж моделі є камерами, які поставляються без кріплень й об\'єктивів. Таке рішення дає можливість підібрати оснащення під індивідуальні вимоги.

IP камера внутрішня може бути поворотною — PTZ. Зазвичай, це циліндрична модель, яка дає можливість охопити максимум території. Нерідко такі камери встановлюють у великих та широких приміщеннях.

Крім того, моделі відрізняються:

  • способом підключення — дротовим (через виту пару) або бездротовим (по вай-фай);
  • швидкістю передачі даних;
  • роздільною здатністю — від 1 до 3 Мп і вище;
  • кутом огляду;
  • наявністю ІЧ-підсвічування для нічної зйомки та її дальністю;
  • швидкістю запису.

IP камера для дому та офісу може підтримувати різні функції та технології. Наприклад, зручні моделі з PoE. Вони дають можливість організувати подачу живлення та передачу сигналу за допомогою одного кабелю.

Зручні пристрої, що підтримують нахил/поворот. Це дозволяє задати більш точний напрямок об\'єктиву. До речі про об\'єктиви. Для максимального кута огляду виробники випускають моделі типу «риб\'яче око». Вони здатні охопити максимум території, що охороняється.

Практично всі моделі підтримують можливість запису звуку, а деякі оснащені слотами під карти пам\'яті, що дозволяє заощадити місце для архіву.

Щоб купити внутрішні IP камери, які підійдуть для конкретної системи відеоспостереження, важливо звертати увагу на їх ступінь захисту: чим вона вища, тим герметичніший і ударостійкіший корпус пристрою. Також зазначимо, що багато моделей підтримують можливість інтеграції з детекторами диму, руху. У цьому випадку камеру можна налаштувати так, щоб вона активувала запис під час спрацьовування датчика.

Замовити цифрову камеру для системи спостереження можна в EServer. У нас великий вибір пристроїв із різними параметрами.