Зовнішні IP камери

Показано 1–48 з 257 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 257 результати
Тип обладнання
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Ступінь захисту
Оснащення
Підбір за ціною
Виробник

Для організації відеоспостереження на вулиці стануть у нагоді зовнішні IP камери. Це мережеві пристрої, які передають цифровий сигнал через інтернет за допомогою кабелю або вай-фай. Такі моделі забезпечують високу якість зображення, дозволяючи знімати все у найдрібніших деталях. Їх купують для спостереження за будь-якими відкритими територіями, включаючи паркування, входи біля під\'їзду, парки тощо.

Види та відмінності зовнішніх IP камер

У нашому асортименті представлені пристрої, що відрізняються технічними параметрами, а також функціональними можливостями та оснащенням.

Так, вибору надаються циліндричні IP-камери зовнішнього спостереження. Їх легко встановлювати на поворотних кріпленнях на стовпах, фасадах будівель. За рахунок поворотного кріплення неважко встановити напрямок зйомки. Крім того, можна замовити такий пристрій як PTZ або поворотна вулична IP камера. За рахунок того, що вона може повертатися праворуч і ліворуч, значно збільшується охоплення території.

Що стосується технічних характеристик, то вибору доступні моделі з різною роздільною здатністю: від 1 до 3 мегапікселів та вище. Чим більший цей показник, тим більша якість зображення. Однак відзначимо, що відео у високій роздільній здатності займає чимало місця на жорсткому диску, та й зйомка йде з меншою швидкістю. Крім того, пристрої відрізняються способом підключення. Так, виробники випускають цифрові камери стеження, які підключаються дротовим або бездротовим способом. У першому випадку використовується Ethernet кабель, а у другому підключення реалізується за вай-фай.

Моделі також відрізняються кутом огляду та наявністю ІЧ-підсвічування. Останнє стане в нагоді для нічної зйомки. Камери з великим кутом огляду підійдуть для відкритих місць, а для вузького простору підійде менший кут. До речі, модель з об\'єктивом типу риб\'яче око дозволяє охопити максимум території.

IP камера зовнішнього спостереження, яку можна придбати в EServer з доставкою по Україні, може підтримувати функцію нахилу/повороту, що дає можливість задати найточніший напрямок зйомки. Багато пристроїв оснащені мікрофонами для запису звуку, багато хто підтримує збільшення зображення. Зручні варіанти з PoЕ. У цьому випадку для живлення камери та передачі нею сигналу потрібен лише один кабель.