Розетки

Показано всі 34 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 34 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Електричні розетки призначаються для під’єднання різних пристроїв до кабелів різних типів: телефонних, інтернет-моделей і дротам електропостачання.

Розетки

Класична модель складається з рамки та модуля/модулів. Їх кількість може варіюватися від 1 до 4 шт. Крім того, пристрої відрізняються типом підключення. Так, розетка електрична може бути приєднана до:

 • прокладених в стіні кабелів;
 • кабельних каналів.

Як правило, другий спосіб використовується, якщо не можна прокласти дроти всередину. В цьому випадку для установки розетки можуть знадобитися додаткові компоненти коробів.

Варто пам’ятати, що застосування роз’ємів для забезпечення електричних сигналів або ж електроживлення потрібно, тільки якщо вони відповідають вимогам, що викладені нижче.

Так, є важливим повний контакт з роз’ємом, бо поганий контакт викликає перегрів. Необхідно, щоб деталі були добре ізольовані один від одного. Також потрібні захисні шторки. Вони не дають частинам, по яким йде струм, стикатися зі сторонніми об’єктами та предметами. Крім того, кожна електророзетка повинна бути виконана з матеріалу, який є вогнестійким.

У нас ви зможете придбати оптимальні моделі для будь-яких цілей і відповідно до потрібного вам типу підключення. Представлені тут рамки та розетки підійдуть для квартир, офісів і промислових приміщень. Стануть в нагоді вони й для облаштування серверних кімнат.

Так, у нас можна замовити рамки, призначені для установки блоку електророзеток з різною кількістю модулів. Також ви можете придбати й сам модуль електророзетки. Ми пропонуємо як одинарні, так і багатомодульні варіанти. В асортименті представлені розеткові блоки які є висувними. Вони дають можливість приховати модулі, коли ті не потрібні, і висунути їх при необхідності. Такий блок — це та ж багатомодульна розетка 220 В, але в більш зручному виконанні.

Якщо не хочеться окремо брати рамку, модуль, тоді слід купити розетку електричну зовнішню. Це готова конструкція, яка передбачає накладний монтаж. Вона являє собою рамку разом з модулем. Є як одинарні, так і подвійні, потрійні варіанти. Майже всі моделі оснащуються додатковим захистом. Вона може бути реалізована у вигляді шторок, а також заземлення. Є моделі, які поставляються з обома типами захисту. Якщо потрібна спеціальна модель для під’єднання модуля ТБ, наприклад, оснащена FM-виходом, SAT- або іншими варіантами прямого під’єднання, у нас можна замовити й таку модель. Також є можливість купити розетку, призначену для комп’ютерів.

При виборі будь-якої моделі важливо враховувати ступінь захисту пристосування від зовнішніх впливів. Від цього залежить місце її установки. Зазвичай на корпуси пристроїв нанесено маркування IP і дві цифри. Нижче розповідаємо, про що вони говорять.

Отже, перша цифра позначає розмір предмета в діаметрі. Також вона вказує на можливий захист від пилу:

 • 1 — понад 50 мм;
 • 2 — понад 12 мм;
 • 3 — понад 2,5 мм;
 • 4 — більше міліметра;
 • 5 — пристрій цілком захищений від впливу предметів, присутній захист від пилу;
 • 6 — захист від механічних впливів тут повний, як і в попередньому варіанті, + корпус зовсім не пропускає пил.

Друга цифра вказує на те, наскільки добре пристрій захищений від води:

 • 1 — корпусу не загрожують краплі, що потрапляють на корпус вертикальним чином;
 • 2 — пристрій не боїться окремих крапель, які потрапляють на розетку вертикально і під 15-градусним кутом;
 • 3 — захист від дощу;
 • 4 — захист від бризок, що потрапляють на розетку під різними кутами;
 • 5 — такому пристрою не страшний струмінь води;
 • 0 — немає захисту.

Для наочності наведемо приклад. Для кімнати у квартирі вистачить моделі зі ступенем захисту IP20. А ось якщо потрібен варіант для ванної, то слід брати більш захищений варіант, наприклад, з рівнем захисту IP44.

Варто відзначити, що ціна електророзетки, крім інших характеристик, залежить від кількості модулів, а також ступеня захищеності від зовнішніх впливів.