Вимикачі

Показано всі 19 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 19 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Будь-яке сучасне приміщення потребує створення типової електромережі. Щоб правильно все організувати, потрібно не тільки прокласти якісну проводку достатньої потужності, але і встановити вимикачі в потрібних місцях.

Вимикачі являють собою пристрої з електромеханічною конструкцією. Вони служать для безпечного навмисного з’єднання і розриву лінії живлення під навантаженням, обмеженою максимальними значеннями напруги та струму.

Вимикачі

Електричні вимикачі влаштовані досить просто. Як правило, це прилад, що має прямокутну форму. Складається він з трьох основних компонентів: механізму, клавіші та рамки. Однак замість клавіші може бути й інша деталь. Про що піде мова нижче.

Вимикачі освітлення бувають декількох типів. Так, за способом управління моделі можна поділити на:

  • клавішні — моделі з 1-3 клавішами, останні зустрічаються рідше;
  • поворотні — як правило, використовуються тільки у вигляді димерів — регуляторів сили освітлення;
  • сенсорні — з датчиками, що реагують на натискання або рух.

Також існують кнопкові (їх ще називають дзвінковими) і важільні моделі. Як і пристосування клавішного типу вони можуть бути одинарними, а також подвійними або потрійними. Однак такі аксесуари використовуються рідко.

Примітка: подвійний або потрійний вимикач купити варто, якщо потрібно з одного перемикача керувати відразу двома/трьома джерелами світла.

Також моделі діляться на види за функціональними можливостями. Так, ви можете купити вимикачі світла з класичною схемою роботи: вмикання/ вимикання. Якщо потрібно управляти одним джерелом світла з декількох місць, тоді вам знадобляться моделі перехресного або прохідного типу. Існують варіанти, оснащені підсвічуванням, що допоможе відшукати аксесуар в темряві.