Процеcор DELL Intel Xeon Silver 4114 2.2G 10C/20T HT 14M Cache 85WHT 14M Cache 85W

Код товару: 47334

32 009грн. б/г: 32009грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: 338-BLTV Категорія: Виробник: DELL Enterprise

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Процеcсор DELL Intel Xeon Silver 4114 2.2G 10C/20THT 14M Cache 85WHT 14MCache 85W є ультра сучасним і універсальним високотехнологічним інструментом для вирішення будь-яких завдань, навіть якщо вони належать до категорії підвищено складних і ресурсо витратних.

Дані процесори розроблені для потреб центрів обробки даних нового покоління, які стикаються зі значними навантаженнями не тільки в пікові періоди своєї роботи. Саме вона і дозволяє досягти максимальної продуктивності навіть при роботі з титанічними за обсягами масивами інформації.

При цьому в якості додаткового бонусу можна назвати дивовижну ефективність і унікальну гнучкість, що критично при роботі в хмарі, та й в традиційній інформаційному середовищі. Прекрасно знаходять спільну мову з різноманітними системами для зберігання Ваших даних, будь-яким мережним устаткуванням і витримують навіть самі грандіозні навантаження і показують прекрасні можливості в режимі багатозадачності.

Прекрасно справляються з таким життєво важливим завданням для будь-якого ЦОД, як робота з величезними і важкими масивами різноманітної інформації. Це дозволяє відчутно знизити витрати на всіх етапах функціонування.

Ваш ЦОД, збудований на базі цього процесора, дозволяє відчутно знизити простір, яке будуть займати Ваші сервера. Особливо це важливо при нестачі вільного простору в спеціально відведеному під таке обладнання приміщенні. Також Ви знизите витрати на споживання енергії і кондиціонування. Ефективність даного пристрою дивно висока, як і показники надійності. Воно проявляє високу гнучкість, привабливу вартість і більше можливостей для динамічного масштабування Вашого ЦОД або СКМ.

Характеристики

Процесор (тип socket)

Intel Socket P 3647

Покоління Intel

шосте

Процесор (к-сть ядер)

10 ядер

Процесор (частота)

2,2 – 3,0 ГГц

Інтегрована графіка

ні