Процеcор Lenovo Intel Xeon Processor E5-2620 v3 6C 2.4GHz 15MB Cache 1866MHz 85W

Код товару: 47345

20 000грн. б/г: 20000грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: 00KA067 Категорія: Виробник: Lenovo

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Процесор Lenovo Intel Xeon Processor E5-2620 v3 6C 2.4GHz 15MB Cache 1866MHz 85W призначений для підвищення ефективності роботи сучасних серверів, особливо в форматі великих центрів обробки інформації. Тип сокета: Socket 2011 на компанії Intel. Для роботи надано 6 ядер Haswell для обчислень. Пристрій створений на основі 22нм техпроцесу. Відсутня інтегрована графіка, зверніть на це увагу. Тактова частота становить 2,4 ГГц. 3,2 ГГц в режимі турбо.

Для роботи є 12 потоків. Показник тепловиділення відповідає 85 Вт. Для роботи процесор Вам надасть 15 Мб кеш пам’яті 3 рівня. Робоча напруга на рівні від 0,65 до 1,3 Вольта.

Ідеальне рішення для сучасних робочих станцій. Цілісність даних і рівень продуктивності при роботі з даною моделлю процесорів бездоганні. Ви отримаєте нові ресурси і інструменти для якісного апгрейда Вашого ЦОД або СКМ. Динамічна масштабованість робить розширення Вашої системи легшою і коректною.

Більш висока і розумна продуктивність допоможе Вам отримати відчутну економію часу і коштів за рахунок скорочення витрат часу на проведення навіть найскладніших обчислень і досліджень. Процесор здатний в рекордні терміни обробити навіть величезні масиви та інформації і забезпечити їх надійне зберігання з легким доступом тільки для тих користувачів, кому вони призначені. В результаті Ви отримуєте похвальну економію витрат на обслуговування і проведення будь-яких операцій з інформаційними масивами і великими базами даних. Також знижує ці показники в розрізі споживання електроенергії та кондиціонування. Високоефективне і надійне рішення для Вашого сервера.

Характеристики

Процесор (тип socket)

Intel Socket 2011-3

Покоління Intel

четверте

Процесор (к-сть ядер)

6 ядер

Процесор (частота)

2,4 ГГц