Комутатори Cisco SB

Показано 1–48 з 60 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 60 результати
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Комутатори Cisco являють собою високопродуктивні пристрої, які характеризуються відмінними показниками пропускної спроможності та великими функціональними можливостями.

Світчі, випущені компанією Cisco, представлені великою кількістю моделей. Завдяки великому асортименту та привабливому співвідношенню якості й вартості, вони є одними з лідерів на ринку. Залежно від моделі, пристрої можна купити як для малих і середніх мереж, так і для великих підприємств.

\"Комутатори

Головні переваги світчів

Комутатори Циско знадобляться, щоб поліпшити роботу інфраструктури, забезпечити мережі безпеку та підвищити її відмовостійкість. Серед ключових переваг моделей слід виділити:

 • високий рівень надійності;
 • легкість масштабування мережі;
 • автоматичне оновлення;
 • повну автономність роботи;
 • швидке попереднє налаштування;
 • високу швидкість роботи;
 • довговічність;
 • широкий асортимент.

Які бувають комутатори марки Cisco

Switch Cisco являє собою передове мережеве рішення на ринку IT. Вибору користувачів надається велика кількість пристроїв, призначених для виконання різних завдань. Як уже згадувалося, моделі мають попит завдяки високому рівню пропускної здатності, великому набору функцій для безпеки й управління локальною мережею.

Моделі світчів можуть підтримувати різну пропускну здатність. Залежно від девайса, швидкість може становити від 100 до 10 000 Мбіт/сек, а то й більше. Пристрої відрізняються і кількістю мережевих портів для підключення комп\'ютерів: від 4 до 48 штук. Також ви можете купити комутатор Cisco класичного настільного виконання, а можете придбати варіант, призначений для установки в серверну шафу або монтажну стійку. Виробник випускає моделі, оснащені SFP портами, які використовуються для підключення оптоволоконних кабелів.

Деякі пристрої оснащуються портами, які підтримують PoE. Завдяки цій технології передача даних і живлення пристроїв здійснюються одночасно за допомогою одного витого кабелю. Це зручно для підключення IP-відеокамер й інших девайсів, дає можливість позбутися від зайвих дротів, забезпечує більшу свободу у виборі місця розміщення мережевого обладнання. Залежно від моделі, пристрої можуть підтримувати бюджет PoE в діапазоні 35-1500 Вт.

Багато моделей, випущених під брендом Циско, можна об\'єднувати в стеки. Це дозволяє створити єдину логічну інфраструктуру та керувати кількома комутаторами одночасно.

Вибору надаються некеровані та керовані моделі. Перші не вимагають налаштування, готові до роботи відразу після підключення. Другі — вимагають внесення певних параметрів, характеризуються набагато більшою кількістю функцій. Відзначимо, що комутатори керованого типу можуть належати до рівнів L2, L2+ або L3. Також виробник випускає проміжний варіант — smart-світчі. Ці комутатори можна налаштовувати, на відміну від некерованих девайсів, але функціональних можливостей у них менше, ніж у керованих моделей.

Популярні мережеві комутатори Cisco

Виробник випускає велику кількість пристроїв, призначених для виконання як простих, так і складних завдань. У таблиці наведено серії пристроїв, які набули найбільшого поширення.

Найпопулярніші лінійки комутаторів Циско
Серія Особливості
Catalyst 2960 Plus прості 100-мегабітні моделі
Catalyst 2690-X, 2960-XR IP світчі рівня доступу та агрегації з гігабітною пропускною спроможністю
Catalyst 3750, 3650, 3850 гігабітні SFP комутатори, призначені для агрегації як мідних, так й оптичних підключень
Catalyst 4500E високошвидкісні модульні моделі рівнів агрегації та ядра з гігабітною або 10-гігабітною швидкістю
Nexus 3000 світчі з підтримкою надшвидкого Ethernet — на рівні 40 Гбіт/сек

Як правильно налаштувати комутатор Cisco

Базові налаштування всіх моделей однакові. Здійснюються вони в кілька етапів:

 1. Включення емуляції терміналу PuTTy і введення коду COM-порту, а також внесення основних параметрів підключення. Після цього потрібно клікнути на «Open».
 2. З\'єднання комп\'ютерів звичайним витим патч-кордом з LAN-портами світча.
 3. Включення ПК. В цей час комутатор проведе діагностику та завантажить фірмову операційну систему. Після успішного завантаження на екрані головного комп\'ютера з\'явиться запит для діалогу конфігурацій. Запит слід відхилити, щоб налаштувати все самостійно.
 4. Скидання комутатора до заводських параметрів і вхід в командний рядок для проведення налаштування.
 5. Перехід з призначеного для користувача режиму в режим адміністратора — розширений.
 6. Вхід в порядок глобальної конфігурації.
 7. Введення назви пристрою, вибір пароля для адміністраторського режиму.
 8. Перевірка параметрів доступу й обмеження відвідування для консольного роз\'єму.
 9. Налаштування IP та перевірка параметрів світча.
 10. Відстеження статусу інтерфейсу SVI: потрібно, щоб VLAN 1 був активний, а IP-адреса — призначена.
 11. Перевірка якості з\'єднання комп\'ютера з комутатором.
 12. Збереження налаштувань.