Комутатор Cisco SB SF110-16 16-Port 10/100 Switch

Код товару: 43541

3 038грн. б/г: 3038грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: SF110-16-EU Категорія: Виробник: CISCO SB

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Cisco SB SF110-16 — некерований комутатор, який забезпечує можливість підключення по протоколу Fast Ethernet і призначений для малого бізнесу. Пристрій використовує меншу потужність і забезпечує надійний зв’язок для ваших бізнес-вимог, а також підтримує розширені функції, такі як якість обслуговування (QoS), виявлення петлі і діагностику кабелів.
Простота використання
Пристрій працює прямо з коробки, без установки програмного забезпечення, не потрібно нічого налаштовувати. Кожен порт комутатора незалежно налаштовується для оптимальної швидкості і визначає, чи буде працювати в напівдуплексному або повнодуплексному режимі автоматично.
Проста установка
Модель ідеально підходить для невеликих офісних приміщень, передбачає можливість настінного кріплення для прихованого монтажу під столом або на стіні офісу / конференц-залу.
Висока продуктивність
Комутатор забезпечує продуктивність, необхідну для запуску ваших бізнес-додатків, включаючи відеоінтерфейси з інтенсивним використанням пропускної спроможності. Він підтримує високу швидкість, відкриваючи новий рівень пересилання і продуктивності у вашій бізнес-мережі і дозволяє вам передавати великі файли за короткий час.
Зниження витрат на електроенергію
SF110-16 призначений для економії за рахунок оптимізації використання енергії без шкоди для продуктивності, захищає навколишнє середовище і знижує витрати на електроенергію. Крім того, він підтримує стандарт Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), який знижує споживання енергії, контролюючи обсяг трафіку по активному каналу і поміщає девайс в стан сну при спокійних періодах. У комутатора немає вентиляторів, тому він працює безшумно і ненав’язливо, знижуючи витрати енергії.
Підтримка передових технологій
Пристрій включає розширені функції обробки трафіку Cisco для забезпечення максимальної продуктивності ваших додатків. Інтегрований інтелект QoS автоматично пріоритезує чутливі до затримки сервіси, такі як голос або відео, щоб підвищити продуктивність вашої мережі. Функція виявлення петель допомагає виявити петлі в мережі, які ви випадково створили, тим самим уникаючи широкомовних штормів. Діагностика кабелю допомагає швидко визначити і усунути несправності / проблеми мережевого кабелю. Всі ці функції запускаються автоматично, без необхідності управління або конфігурації.
Спокій
SF110-16 надає надійність, яку ви очікуєте від комутатора Cisco. Рішення було ретельно протестовано для забезпечення оптимального часу безвідмовної роботи і продуктивності.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

16

Кріплення в стійку

Так