Комутатор Cisco SB SF350-48P 48-port 10/100 POE Managed Switch

Код товару: 43617

46 190грн. б/г: 46190грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: SF350-48P-K9-EU Категорія: Виробник: CISCO SB

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Опис

SG350 – якісний керований PoE-комутатор, який забезпечує надійну основу для вашої бізнес-мережі. Виріб надають функції, необхідні для поліпшення доступності критично важливих бізнес-додатків, захисту вашої конфіденційної інформації та оптимізації пропускної здатності мережі, щоб більш ефективно надавати інформацію і додатки. Простота настройки і використання пристрою забезпечує ідеальне поєднання доступності і можливостей для малих підприємств, а також допомагає вам створити більш ефективну робочу мережу. Бізнес-додатки Якщо вам потрібна базова високопродуктивна мережа для підключення комп’ютерів співробітників або рішення для надання послуг передачі даних, голосу і відео, SG350 задовольнить ваші потреби. Можливі сценарії розгортання включають:

 • Безпечне підключення до робочого столу: комутатор може просто і надійно підключати співробітників, що працюють в невеликих офісах один до одного, з усіма серверами, принтерами та пристроями, які вони використовують. Висока продуктивність і надійний зв’язок допомагають прискорити перенесення файлів і обробку даних, поліпшити безперервну роботу мережі і забезпечити безперебійну роботу ваших співробітників.
 • Безпечна бездротовий зв’язок: Завдяки своїм розширеним функціям безпеки, Power over Ethernet, Auto Smartports, QoS, VLAN і засобів контролю доступу виріб є ідеальною основою для додавання бездротової мережі бізнес-класу.
 • Уніфіковані комунікації: в якості рішення для керованих мереж пристрій забезпечує продуктивність і розширену інтелектуальну обробку трафіку, необхідну для доставки всіх комунікацій і даних по одній мережі.
 • високо захищених гостьова зв’язок: комутатор дозволяє розширювати високо захищених підключення до мережі для гостей в різних настройках. Використовуючи потужні, але легко настроюються можливості забезпечення безпеки і сегментації трафіку, ви можете ізолювати свій життєво важливий бізнес-трафік від гостьових сервісів і підтримувати приватні сеанси гостей в мережі один від одного.

Простота управління і розгортання SG350 розроблений для зручного використання і управління комерційними клієнтами або партнерами, які їх обслуговують. Він підтримує:

   Cisco Smart Network Application (SNA) – це інноваційний інструмент моніторингу та управління на рівні мережі, вбудований в виріб. Він може виявляти мережеву топологію, відображати статус каналу, відстежувати події, застосовувати конфігурації і оновлювати програмні образи через кілька пристроїв в мережі.

 • Мережевий менеджер FindIT і Probe призначені для управління маршрутизаторами і бездротовими точками доступу. Менеджер дозволяє проактивно управляти мережею, а не просто реагувати на події. FindIT Network Management – ідеальне доповнення до вашої бізнес-мережі.
 • Утиліта Cisco FindIT Network Discovery Utility працює через просту панель інструментів вашого веб-браузера, щоб виявляти пристрої Cisco в мережі і відображати інформацію про основні пристроях, інвентарі і нові оновлення прошивки.
 • USB-порт на передній панелі комутатора забезпечує легку передачу зображень і конфігурації для більш швидкого розгортання або оновлення.
 • Прості у використанні графічні інтерфейси скорочують час, необхідний для розгортання, усунення неполадок і управління мережею, а також дозволяють підтримувати складні можливості без збільшення кількості комп’ютерів.
 • Комутатор також підтримує Textview, повний інтерфейс командного рядка (CLI).
 • Використовуючи інтелект Smart Smartports , до мутатор може розпізнати мережевий принтер, підключений до будь-якого порту, і автоматично налаштувати оптимальну безпеку, якість обслуговування (QoS) і доступність на цьому порту.
 • Cisco Discovery Protocol виявляє пристрої Cisco і дозволяє їм передавати важливу інформацію про конфігурацію, спрощуючи настройку мережі та інтеграцію.
 • Підтримка простого протоколу мережевого управління (SNMP) дозволяє дистанційно налаштовувати і управляти пристроями  Cisco зі станції управління мережею, покращуючи ІТ-процеси.

Висока надійність і відмовостійкість У зростаючому бізнесі, де доступність 24 години на добу, 7 днів на тиждень має вирішальне значення, ви повинні переконатися, що співробітники завжди можуть отримати доступ до даних і ресурсів, в яких вони потребують. Комутатор підтримує подвійні зображення, що дозволяє виконувати оновлення програмного забезпечення без необхідності відключати мережу або турбуватися про те, що мережа не буде працювати під час оновлення. Максимальна безпека SG350 забезпечують розширені функції безпеки, необхідні для захисту ваших бізнес-даних і запобігання несанкціонованого доступу до мережі:

 • Вбудований шифрування сокетов (SSL) захищає дані управління, що переміщаються з комутатора і назад.
 • Розширені списки контролю доступу (ACL) обмежують уразливі частини мережі, щоб не допустити несанкціонованих користувачів і захистити від мережевих атак.
 • Гостьові мережі VLAN дозволяють надавати підключення до інтернету незаможним користування земельними діл смерек при ізоляції критично важливих бізнес-сервісів від гостьового трафіку.
 • Підтримка розширених додатків мережевої безпеки, таких як безпека портів IEEE 802.1X, обмежує доступ до певних сегментів вашої мережі. Веб-аутентифікація забезпечує узгоджений інтерфейс для аутентифікації всіх типів хост-пристроїв і операційних систем без складності розгортання клієнтів IEEE 802.1X на кожній кінцевій точці.
 • Розширені захисні механізми, в тому числі динамічний аналіз протоколу дозволу адрес (ARP) , IP Source Guard і протокол DHCP, відстеження, виявлення та блокування цілеспрямованих мережевих атак. Комбінації цих протоколів також називаються прив’язкою до IP-MAC-порту (IPMB).
 • IPv6 First Hop Security розширює захист від загроз. Цей комплексний пакет безпеки включає в себе перевірку ND, захист RA / DHCPv6 і перевірку цілісності зв’язування сусідів, забезпечує безпрецедентну захист від широкого спектру спарювання адрес і атак типу людина посередині в мережах IPv6.
 • ACL з обмеженням за часом і робота з портом обмежують доступ до мережі протягом заздалегідь призначеного, наприклад, робочого часу.
 • Єдина безпеку на основі MAC-адрес може застосовуватися автоматично для мобільних користувачів, коли вони переміщуються між точками бездротового доступу.
 • Технологія Secure Core (SCT) допомагає гарантувати, що комутатор зможе обробляти трафік управління перед атакою відмова в обслуговуванні (DoS).
 • Приватна VLAN Edge (PVE) забезпечує ізоляцію рівня 2 між пристроями в тій же VLAN.
 • Управління штормом може застосовуватися до широковещательному, багатоадресну і невідомому одноадресна трафіку.
 • Захист сеансів управління відбувається з використанням RADIUS, TACACS + і локальної аутентифікації бази даних, а також безпечних сеансів управління через SSL, SSH і SNMPv3.
 • Запобігання DoS- атак збільшує час безвідмовної роботи мережі при наявності атаки.

Power over Ethernet Комутатор оснащений 8 портами з підтримкою PoE. Ця можливість спрощує розгортання передових технологій, таких як IP-телефонія, бездротове і IP-спостереження, дозволяючи підключати кінцеві точки і мережеві мережі по одному кабелю Ethernet. Без необхідності встановлювати окремі джерела живлення для IP-телефонів або бездротових точок доступу, ви можете швидше і дешевше використовувати передові комунікаційні технології. Виріб підтримує 802.3af PoE, 802.3at PoE +. Автоматичне розгортання голосової мережі Використовуючи комбінацію Cisco Discovery Protocol, LLDP-MED, Auto Smartports і Voice Discovery Protocol (або VSDP, унікальний протокол Cisco ), клієнти можуть динамічно розгортати наскрізну голосову мережу . Пристрої в мережі автоматично сходяться навколо одного голосового VLAN і параметрів QoS, а потім поширюють їх на телефони в портах, де вони виявлені. Наприклад, автоматичні можливості голосового VLAN дозволяють підключати будь-який IP-телефон (у тому числі сторонні телефони) до вашої мережі IP-телефонії і отримувати миттєвий гудок. Комутатор автоматично налаштовує пристрій з правильними параметрами VLAN і QoS, щоб визначити пріоритетність голосового трафіку. Підтримка IPv6 Оскільки схема IP-адрес розвивається для задоволення зростаючого числа мережевих пристроїв, SG350 підтримує перехід на наступне покоління мережних і операційних систем, таких як Windows 8, Vista і Linux. Виріб продовжує підтримувати IPv4 попереднього покоління, дозволяючи вам розвиватися в новому стандарті IPv6 в своєму власному темпі і допомагаючи гарантувати, що ваша поточна мережа буде продовжувати підтримувати бізнес-додатки підприємства в майбутньому. Комутатор успішно пройшов ретельне тестування IPv6 і отримав сертифікати USGv6 / IPv6 Gold. Енергоефективність SG350 об’єднує в собі всі функції енергозбереження, надаючи найширший в галузі енергоефективний комутаційний портфель. Цей комутатор призначений для економії енергії за рахунок оптимізації її використання, що допомагає захистити навколишнє середовище і знизити витрати на електроенергію. Цей пристрій підтримує роздільну екологічно безпечне мережеве рішення без шкоди для продуктивності:

 • Підтримка стандарту Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), який зменшує споживання енергії, контролюючи обсяг трафіку по активному каналу і поміщаючи його в стан очікування під час тихих періодів.
 • Останні інтегральні схеми (ASIC) для конкретних додатків.
 • Автоматичне відключення живлення в портах при відсутності зв’язку.
 • Світлодіоди, які можна відключити для економії енергії.
 • Вбудований інтелект для регулювання уровн я сигналу в залежності від довжини з’єднувального кабелю.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

48-54

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів