Комутатор D-Link DES-3200-28 24port 10/100, 2x1GE/SFP, 2xSFP, L2

Код товару: 52572
New

7 641грн. б/г: 7641грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DES-3200-28 Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор DES-3200-28 входить до лінійки керованих комутаторів D-Link рівня 2 серії xStack, призначеної для мереж Metro Ethernet (ETTX і FTTX). Комутатор обладнаний 24 портами 100 Мбіт/с Fast Ethernet, а також 4 комбо-портами Gigabit Ethernet/SFP. Комутатор DES-3200-28 забезпечує під’єднання через мідь або оптику на швидкості Fast Ethernet, що є перевагою для різних програм Metro Ethernet. Пристрій має практичний дизайн із підтримкою 2 комбо-портів Gigabit/SFP, які забезпечують смугу пропускання 4 Гбіт/с із підтримкою топології подвійного кільця мережі Ethernet.

Безпека та працездатність
Комутатор DES-3200-28 підтримує керування доступом 802.1X на основі портів/МАС-адрес, Guest VLAN, а також аутентифікацію RADIUS і TACACS+ для безпосереднього керування доступом до мережі. Функція IP-MAC-Port Binding забезпечує прив’язування IP-адреси джерела до відповідної МАС-адреси для певного номера порту, сприяючи розширенню керування доступом. Крім того, завдяки функції DHCP Snooping, комутатор автоматично визначає пари IP/MAC-адрес, відстежуючи DHCP-пакети та зберігаючи їх у «білому» списку IMPB. Ці функції відіграють важливу роль у підтриманні безпеки мережі. Вбудована функція D-Link Safeguard Engine забезпечує ідентифікацію та пріоритезацію пакетів, призначених для оброблення CPU, для запобігання злочинним атакам на трафік у мережі та захисту операцій, які виконуються комутатором. Крім цього, за допомогою функції Списки керування доступом (ACL) можна підвищити рівень безпеки мережі та продуктивність комутатора.

Відмовостійкість/збільшення продуктивності
Для критично важливих програм комутатор DES-3200-28 підтримує протоколи 802.1D-2004 edition, 802.1w і 802.1s Spanning Tree Protocol (STP). Протоколи STP дають змогу організувати резервний маршрут, забезпечуючи, у такий спосіб, передавання та приймання пакетів навіть у разі несправності будь-якого комутатора в мережі під час роботи в режимі моста. Комутатор також підтримує функцію агрегування каналів 802.3ad (LACP), що дає змогу об’єднувати в групи кілька портів, збільшуючи водночас смугу пропускання й підвищуючи працездатність. Комутатори підтримують стандарт 802.1p для керування якістю обслуговування (QoS). Цей стандарт дає змогу класифікувати трафік у реальному часі на 8 рівнів пріоритетів та 4 черги. Класифікація пакетів здійснюється на основі TOS, DSCP, MAC-адрес, IP-адрес, VLAN ID, номера порту TCP/UDP, типу протоколу та вмісту пакетів, що визначається користувачем, що забезпечує гнучкість настроювання, особливо для застосунків потокового мультимедіа в реальному часі, наприклад, VoIP.

Керування трафіком і смугою пропускання
Функція керування смугою пропускання допомагає мережним адміністраторам визначати пропускну здатність для кожного порту з кроком до 62.5 кбіт/с. Комутатори також підтримують функцію керування широкомовним штормом, яка зводить до мінімуму ймовірність вірусних атак у мережі. Функція дзеркалювання портів спрощує діагностику трафіку, а також допомагає адміністраторам стежити за продуктивністю комутатора та змінювати її в разі потреби. Функція Q-in-Q, також відома як стикування VLAN, є потужним, простим і ефективним за вартістю рішенням, використовуваним для забезпечення декількох віртуальних з’єднань та доступу до безлічі сервісів у мережі Metro-Ethernet.

Багатоадресні застосунки
Комутатор DES-3200-28 підтримує функцію IGMP Snooping для скорочення багатоадресного трафіку й оптимізації продуктивності мережі. Функція MLD snooping мінімізує багатоадресні пакети IPv6 на рівні порту для збереження смуги пропускання мережі.

Функції керування
Комутатор DES-3200-28 підтримує стандартні протоколи керування, як-від SNMP, RMON, Telnet, аутентифікація безпеки SSH/SSL і DHCP Relay Option 82. Дружній користувачеві Web-інтерфейс забезпечує простоту керування. Автоматичне налаштування DHCP є функцією розширеного керування, яка допомагає адміністраторам заздалегідь встановити налаштування та зберегти їх на TFTP-сервері. Автономні комутатори можуть отримати IP-адресу із сервера для завантаження і введення попередньо встановлених налаштувань. Протокол Link Layer Discovery Protocol (LLDP) дає змогу мережному пристрою сповіщати локальну мережу про своє існування й характеристики для кращого керування мережною топологією. Кожен порт комутатора також підтримує функцію діагностики кабелю, яка дає змогу визначити несправності кабелю. Функція D-Link Single IP Management (SIM) спрощує й підвищує ефективність завдань керування, забезпечуючи одночасне налаштування декількох комутаторів, моніторинг та обслуговування з будь-якого робочого місця під час запуску Web-браузера за допомогою унікальної IP-адреси. Крім того, комутатор DES-3200-28 підтримує програмне забезпечення D-View 6.0 — систему для ефективного керування параметрами пристрою.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Немає

Основне
Тип Комутатор
Порти 24 x 10/100Base-TX 1 консольний порт RJ45 2 x 100/1000 SFP 2 x combo 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
Тип комутатора керований
Кількість портів 28
Охолодження пасивне
Індикатори на пристрій /Power и Console на порт /Link/Active/Speed
Продуктивність
Комутаційна матриця 12.8 Гбіт/с
Таблиця MAC-адрес 16000 записів
Jumbo-фрейми 12 Кб
DRAM для CPU 128 МБ SDRAM для CPU
FLASH-пам'ять 32 МБ
Розмір буфера 1.5 МБ
Швидкість перенаправлення пакетів 9.5 Мбіт/с (64-байтных)
Функціонал
Функції IGMP snooping, Функція HOL Blocking Prevention, Віддзеркалення портів, MLD Snooping, IPv6 Функція Neighbor Discovery (ND), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, Контроль потоку 802.3x, Агрегування каналів, Функція Loopback Detection, L2 Protocol Tunneling (L2PT), Віртуальне стекування /D-Link Single IP Management, Объединение в виртуальный стек до 32 устройств
Віртуальні мережі 802.1Q Tagged VLAN, VLAN на основі порта, Підтримка до 4000 VLAN одночасно, Double VLAN (Q-in-Q), ISM VLAN, Voice VLAN, VLAN Translation, VLAN trunking, GVRP, VLAN на основі MAC-адресов, 802.1v Protocol VLAN
Spanning Tree Protocol 802.1w RSTP 802.1s MSTP 802.1D STP фільтрація BPDU Root Restriction
Списки доступу (ACL) IPv6-адреси, IPv4 адреси, Ether type, порту комутатора, пріоритету 802.1p, номера порту TCP / UDP, класу трафіку IPv6, Фільтрація інтерфейсу CPU, DSCP, VLAN ID, типу протоколу, ACL за розкладом, Мітки потоку IPv6