Комутатор D-Link DES-3200-28 24port 10/100, 2x1GE/SFP, 2xSFP, L2

Код товару: 52572

7 641грн. б/г: 7641грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DES-3200-28 Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Комутатори DES-3200 входять в лінійку керованих комутаторів D-Link 2 рівня, призначені для мереж Metro Ethernet (ETTX і FTTX) і корпоративних мереж. Комутатори цієї серії оснащені 8/16/24/48 портами 10/100 Мбіт/с Fast Ethernet, а також 1/2/4 комбо-портами Gigabit Ethernet/SFP. Комутатори DES-3200-10/18 виконані в корпусі шириною 9/11 дюймів і оснащені пасивною системою охолодження, що підходить як для настільного застосування, так і для установки в телекомунікаційних і розподільних шафах. Комутатори DES-3200-26,28,28/ME, 28F, 52 висотою в 1U призначені для установки в 19-дюймову стійку і забезпечують підключення по міді або з оптики (24/48 портів) на швидкості 100 Мбіт/c. Всі пристрої серії володіють практичним дизайном з 1, 2 або 4 комбо-портами Gigabit Ethernet/SFP, які забезпечують смугу пропускання до 4 Гбіт/с і дозволяють використовувати дані комутатори в кільцевої топології. Комутатор DES-3200-28/ME виготовлений спеціально для використання в телекомунікаційних шафах, де у операторів і інженерів є доступ тільки до передньої панелі пристрою і необхідний швидкий пошук і усунення несправностей. Всі інтерфейси розташовані на передній панелі DES-3200-28/ME, включаючи роз’єм для підключення кабелю живлення, що відповідає вимогам великих мереж. Крім цього, комутатор DES-3200-28/ME оснащений роз’ємом «сухі контакти» для виявлення подій і попереджувальної сигналізації. DES-3200-28F є ідеальним рішенням для розгортання мереж FTTX, дозволяючи підвести оптоволоконну лінію безпосередньо до абонентського пристрою. За рахунок використання комутатором DES-3200-28F волоконно-оптичних ліній зв’язку для підключення абонентів істотно збільшується відстань передачі даних (до 20 км) і виключається вплив перехресних перешкод, властивих мідному кабелю. Комутатори DES-3200-28P/52P відповідають стандартам PoE (подача електроживлення по Ethernet-кабелю) IEEE 802.3af і IEEE 802.3at і забезпечують потужність до 15,4 Вт на порт і до 30 Вт на перших чотирьох/восьми портах. Підтримка технології PoE/PoE + такими пристроями, як відео/IP-телефони, бездротові точки доступу і IP-камери, дозволяє подати електроживлення на них безпосередньо від комутатора по Ethernet-кабелям, що значно спрощує розгортання мережі. Всі комутатори серії DES-3200 оснащені 2 або 4 гігабітними портами SFP, що надає можливість вибору типу топології мережі: «кільце», «дерево» або змішаний тип.

Безпека і надійність

Комутатори серії DES-HD3200 підтримують управління доступом 802.1x на основі порту/хоста, можливість створення гостьової VLAN, а також аутентифікацію RADIUS/TACACS/XTACACS/TACACS + при підключенні до комутатора. Функція IP-MAC-Port Binding забезпечує прив’язку IP-адреси і МАС-адреси користувача до певного номера порту на комутаторі, забороняючи тим самим користувачеві самостійно змінювати мережеві настройки. Більш того, завдяки функції DHCP Snooping, комутатор автоматично визначає пари IP/MAC-адрес виданих сервером, відстежуючи DHCP-пакети і зберігаючи їх в «білому» списку IMPB. Ці функції відіграють важливу роль у підтримці безпеки мережі. Вбудована функція D-Link Safeguard Engine забезпечує ідентифікацію і пріоритизацію пакетів, призначених для обробки безпосередньо процесором комутатора, з метою запобігання зловмисних атак і нейтралізації впливу паразитного трафіку на CPU комутатора. Крім цього, DES-HD3200 підтримує списки управління доступом (ACL). Даний функціонал надає адміністраторам можливість обмежити доступ до мережевих сервісів і не впливає на продуктивність комутатора.

Відмовостійкість/висока продуктивність

Комутатори серії DES-3200 підтримують протоколи 802.1D-2004 edition, 802.1w і 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP). Протоколи STP дозволяють організувати резервний маршрут передачі даних, який використовується в разі виникнення несправності будь-якого комутатора на основному маршруті слідування мережевого трафіку. Комутатори також підтримують агрегування каналів на основі стандартів 802.3ad (LACP) і 802.1AX, що дозволяє об’єднувати в групи кілька портів, збільшуючи при цьому смугу пропускання і підвищуючи відмовостійкість з’єднань між мережевими пристроями. Комутатори підтримують стандарт 802.1p для управління якістю обслуговування (QoS). На додаток до цього трафік може бути пріоритезований на підставі міток TOS, DSCP, MAC-адреси або IP-адреси клієнта, номера порту TCP/UDP, типу протоколу або на підставі вмісту пакета, що задається користувачем. Даний функціонал особливо актуальний при наданні послуг IPTV. Також серія DES-HD3200 підтримує функціонал Voice VLAN, що вдає із себе окремий ВЛАН, в який автоматично містить голосовий трафік, з метою його подальшої обробки з більш високим рівнем пріоритету, ніж у решти трафіку.

Управління трафіком і смугою пропускання

Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам визначати пропускну здатність для кожного порту з кроком аж до 8 Кбіт/с для вихідного та вхідного трафіку. Комутатори також підтримують функціонал захисту від шторму (Storm Control), який дозволяє позбавитися від зайвого широкомовного/багатоадресного трафіку. Функція віддзеркалення портів спрощує діагностику трафіку, а також допомагає адміністраторам стежити за продуктивністю мережі. Комутатори серії DES-HD3200 підтримують маркери “Дві швидкості, Три кольори маркування” і “Одна швидкість, Три кольори маркування” (trTCM/srTCM), що дозволяють за рахунок розбиття потоків за пріоритетами гарантувати максимальну пропускну здатність важливого трафіку.

Багатоадресна розсилка

Комутатори серії DES-HD3200 підтримують повний набір функцій L2 для роботи з багатоадресною розсилкою, включаючи IGMP Snooping, IGMP filtering, Fast Leave. Завдяки підтримці даного функціоналу комутатор DES-3200 надає можливість роботи з IPTV-сервісами, які користуються попитом, що росте на ринку.

IGMP/MLD Snooping на основі хоста забезпечує підключення декількох клієнтів багатоадресної групи до одного мережевого інтерфейсу. При використанні функції ISM VLAN багатоадресний трафік з метою ефективного витрачання смуги пропускання передається окремо. Профілі ISM VLAN дозволяють користувачам швидко і легко призначити/замінити попередні налаштування на портах передплатників під LGPL.

OAM

Комутатори серії DES-HD3200 підтримують функцію діагностики кабелю для перевірки стану мережевих кабелів і виявлення причини порушення працездатності кабелю. Функція 802.1ag Connectivity Fault Management (CFM) надає інструменти для ведення спостереження, а також для пошуку і усунення несправностей в комплексних Ethernet-мережах, дозволяючи провайдерам виконувати перевірку з’єднання і швидко локалізувати проблеми мережі, ідентифікувати користувачів, які зіткнулися з даними проблемами. Функції 802.3ah Ethernet OAM, Dying Gasp і D-Link Unidirectional Link Detection (DULD) дозволяють поліпшити керованість мережі та підвищити стабільність з’єднання, а також виявляти несправності.

Функції управління

Комутатори серії DES-HD3200 підтримують стандартні протоколи управління такі, як SNMP, RMON, Telnet, SSH/SSL. Дружній користувачеві веб-інтерфейс забезпечує простоту управління. Автоматична настройка DHCP є функцією розширеного управління, яка дозволяє адміністраторам заздалегідь встановити настройки і зберегти їх на TFTP-сервері і автоматично застосувати до комутаторів в процесі отримання IP-адреса з сервера, що робить настройку мережі більш простою і швидкою. Підтримка протоколів LLDP і LLDP-MED дозволяє виявляти використання в мережі Ethernet обладнання. Відповідно до результату пошуку адміністратор може легко застосувати настройки до виявлених пристроїв і отримати графічне зображення топології за допомогою системи мережевого управління (NMS).

Функція D-Link Single IP Management (SIM) спрощує і підвищує ефективність завдань управління, забезпечуючи можливість одночасної настройки кількох комутаторів, ведення спостереження і обслуговування з будь-якого робочого місця за допомогою Web-браузера. Більш того, комутатори серії DES-HD3200 підтримують програмне забезпечення D-View 6.0. D-View 6.0 є системою мережевого управління, яка дозволяє поліпшити найбільш важливі для роботи мережі характеристики, такі як працездатність, надійність, відмовостійкість і безпеку. D-View 6.0 надає мережевим адміністраторам набір корисних інструментів для ефективного управління настройками, продуктивністю і безпекою, а також виявлення помилок.

Підтримка IPv6

Комутатори серії DES-3200 успішно пройшли сертифікацію IPv6 Ready Logo Phase 2, яка гарантує роботу комутаторам в мережах IPv6. Крім цього, дана серія підтримує функції обох стеків протоколів IPv4/v6, дозволяючи комутаторів виступати в ролі моста між мережами IPv4 і IPv6. При постійному розширенні мережі проблема безпеки є найбільш гострою. Для її вирішення серія DES-HD3200 підтримує такі функції, як IPv6 ACL, IMPBv6 і L3 Control Packet Filtering, призначені для захисту від мережевих атак в IPv6 мережах.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Консольний порт

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

4

Рівень комутатора

L2

Додаткові характеристики

ТипКомутатор
Порти24 x 10/100Base-TX
1 консольний порт RJ45
2 x 100/1000 SFP
2 x combo 10/100/1000BASE-T/100/1000 SFP
Тип комутаторакерований
Кількість портів28
Охолодженняпасивне
Індикаторина пристрій/Power і Console
на порт/Link/Active/Speed
Продуктивність
Комутаційна матриця12.8 Гбіт/с
Таблиця MAC-адрес16000 записів
Jumbo-фрейми12 Кб
DRAM для CPU128 Мб SDRAM для CPU
Flash-пам'ять32 Мб
Розмір буфера1.5 Мб
Швидкість перенаправлення пакетів9.5 Мбіт/с (64-байтних)
Функціонал
ФункціїIGMP snooping, Функція HOL Blocking Prevention, Віддзеркалення портів, MLD Snooping, IPv6 Функція Neighbor Discovery (ND), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, Контроль потоку 802.3x, Агрегування каналів, Функція Loopback Detection, L2 Protocol Tunneling (L2PT), Віртуальне стекування/D-Link Single IP Management, Об'єднання у віртуальний стек до 32 пристроїв
Віртуальні мережі802.1Q Tagged VLAN, VLAN на основі порту, Підтримка до 4000 VLAN одночасно, Double VLAN (Q-in-Q), ISM VLAN, Voice VLAN, VLAN Translation, VLAN trunking, GVRP, VLAN на основі MAC-адрес, 802.1v Protocol VLAN
Spanning Tree Protocol802.1w RSTP
802.1s MSTP
802.1 D STP
Фільтрація BPDU
Root Restriction
Списки доступу (ACL)IPv6-адреси, IPv4 адреси, Ether type, порту комутатора, пріоритету 802.1p, номера порту TCP/UDP, класу трафіку IPv6, фільтрація інтерфейсу CPU, DSCP, VLAN ID, типу протокола, ACL за розкладом, мітки потоку IPv6

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up