Комутатор D-Link DGS-3000-52X 48xGE, 4xSFP +, 1xCons RJ45, L2

Код товару: 43630

31 038грн. б/г: 31038грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-3000-52X Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Гігабітні комутатори серії DGS-3000 входять в лінійку керованих комутаторів D-Link рівня 2 і призначені для використання в мережах Metro Ethernet і мережах кампуса. Комутатор DGS-3000-52X має 48 портів 10/100/1000Base-T і 4 порти 10GBase-X SFP +.
Надійність
Захист від статичної електрики 6 кВ забезпечує стійкість мідних портів і запобігає пошкодженню комутатора та підключених до нього пристроїв.
Комутатор DGS-3000-52X підтримує технологію Ethernet Ring Protection Switching (ERPS, ITU-T G.8032), завдяки якій час відновлення роботи кільця після збою не перевищує 50 мс.
Крім цього, комутатор підтримує функціонал агрегування портів на основі стандарту 802.1AX і 802.3ad, застосування якого дозволяє об’єднувати декілька портів в групу, збільшуючи при цьому смугу пропускання і підвищуючи відмовостійкість з’єднань для забезпечення безперебійної роботи та розподілу навантаження між декількома мережевими пристроями.
Quality of Service (QoS)
Комутатор DGS-3000-52X надає набір багаторівневих функцій QoS / CoS, гарантуючи тим самим, що критичні до затримок мережеві сервіси, такі як VoIP, відеоконференції, IPTV і відеоспостереження, будуть обслуговуватися з належним пріоритетом.
Класифікація пакетів здійснюється на основі різних полів заголовку або вмісту пакета, що визначається користувачем, забезпечуючи можливість пріоритезації трафіку.
Політики управління доступом
Комутатор DGS-3000-52X підтримує такі механізми аутентифікації, як 802.1X, управління доступом на основі Web-інтерфейсу (WAC) і управління доступом на основі MAC-адрес, забезпечуючи суворий контроль доступу до мережевих ресурсів.
Після аутентифікації індивідуальні політики, такі як приналежність VLAN, політики QoS і правила ACL, можуть бути призначені кожному вузлу. Крім того, комутатор підтримує технологію Microsoft® NAP (Network Access Protection), що дозволяє користувачам, які не відповідають встановленим вимогам безпеки, заборонити доступ в мережу комп’ютерів.
Управління
Функція D-Link Single IP Management (SIM) спрощує і прискорює вирішення завдань управління, надаючи можливість налаштовувати, здійснювати моніторинг і обслуговувати кілька комутаторів, підключившись до однієї IP-адреси з будь-якого комп’ютера з підтримкою Web-браузера. Ця технологія дозволяє управляти окремими фізичними комутаторами в віртуальному стеці за допомогою однієї IP-адреси. Крім того, комутатор DGS-3000-52X підтримує такі інструменти управління, як Web-інтерфейс, SSH, Telnet і консоль, а також стандартизовані протоколи, такі як SNMP, RMON і SSL.
Безпека та аутентифікація
Комутатор DGS-3000-52X підтримує функції аутентифікації користувача / пристрою, включаючи аутентифікацію на основі вузла, яка забезпечує точне управління доступом для кожного пристрою мережі. Для інтеграції з білінговими системами та сервісами реалізована підтримка RADIUS. Даний комутатор також підтримує функцію IP-MAC-Port Binding, яка дозволяє контролювати доступ комп’ютерів до мережі на основі їх IP- і MAC-адрес, а також порту підключення. Функція запобігання атак ARP Spoofing забезпечує захист мережі в тому числі та від атак типу Man-in-the-Middle.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

48

Кріплення в стійку

Немає

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up